اخبار استان

ثبت قریب به ۱۵ میلیون نفر شب اقامت در مازندران

دبیر ستاد خدمات سفر مازندران از ثبت ۱۴ میلیون و ۹۸۲ هزار و ۵۳۱ نفرشب اقامت در مازندران از آغاز ستاد تا روز گذشته خبر داد. قاصدک:بهروز کشاورز بعد از ظهر امروز در ستاد اجرایی خدمات سفر مازندران در جمع خبرنگاران حاضر در این ستاد اظهار داشت:از روز ۲۷ اسفند ۹۶ تا پایان روز ۱۳ فروردین، ۱۴ میلیون و۹۸۲ هزار و ...

ادامه نوشته »

انتقاد احمدی لاشکی از مدیریت بندر نوشهر؛وضعیت تردد کالا در بندر نوشهر راضی کننده نیست

نماینده شهرستانهای نوشهر،چالوس و کلاردشت در مجلس با بیان اینکه بندر نوشهر ماحصل زحمات یک قرن تلاش است گفت:از وضعیت تردد کالا راضی نیستیم چون یک اپراتور در آن کار می کند.

ادامه نوشته »

عبدالوحید فیاضی با اشاره به آرای بالای مردم مازندران به حسن روحانی گفت:مدیریت فعلی پاسخگوی انتظارات مازندران نیست

فیاضی با بیان اینکه توسعه ی استان مازندران همپای توسعه کشور نبوده است،افزود:شعارهای آقای استاندار مبنی بر توسعه و تحول تاکنون نه تنها محقق نشده بلکه استان دچار عقب ماندگی شده است.

ادامه نوشته »

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس:کمبود جنگلبان اجرای طرح تنفس جنگل ها را با مشکل روبرو می‌کند

عضو هیات رئیسه مجلس با تاکید بر اینکه کمبود جنگلبان و عدم نظارت موجب تخریب گسترده جنگل ها شده است،گفت:برای اجرای طرح تنفس جنگل باید همه جوانب سنجیده شود.

ادامه نوشته »

مدیرعامل شرکت کاله آمل:آشنایی بنده با “ناطق نوری” به این معنی نیست که او به ما کمک میکند

مؤسس شرکت صنایع غذایی کاله گفت:بنده آقای ناطق نوری را می شناسم اما این به آن معنی نیست که به ما کمک می کند و ارتباطات کاری ما تنها با وزارت صنعت و جهاد کشاورزی است.

ادامه نوشته »

وقتی همه خواب بودند؛جذب تنها ۴۵ نیرو برای ۶ هزار مدرسه مازندران

این در حالی‌است که در تاریخ ۲۹ شهریور امسال (حدود یکماه پیش) معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و آموزش نیروی انسانی آموزش و پرورش مازندران اعلام کرده بود:«۶۳ درصد معلمان و پرسنل آموزش و پرورش مازندران بین ۲۰ تا ۳۰ سال سابقه فعالیت دارند و در طول مدت یک دهه آینده بازنشسته می‌شوند»

ادامه نوشته »