اخبار کشور

آقای باهنر!لاریجانی و ناطق دیگر اصول‌گرا نیستند

شاید باهنر راست بگوید و ناطق،لاریجانی و حتی روحانی اصلاح طلب نشده‌اند اما قطعا دیگر اصول‌گرا نیستند. راست‌گرایان باید بپذیرند که دیگر بسیاری از چهره‌های مطرح مانند ناطق و لاریجانی تعلقی به اصول‌گرایی ندارند و راه خود را از آنها جدا کردند.

ادامه نوشته »

حضور موگرینی در مراسم تحلیف روحانی چه پیامی برای کاخ سفید دارد؟/مذاکره آلمان ها برای تغییر موضع آمریکا در مورد ایران و برجام

رولف موتزنیش،نماینده مجلس آلمان و رئیس گروه دوستی آلمان و ایران حضور سیاستمداران اروپایی در مراسم تحلیف حسن روحانی را ضروری می‌داند.

ادامه نوشته »

پاسخ ناطق‌نوری به دلیل کناره‌گیری‌اش از برخی مسئولیت‌ها

حجت الاسلام ناطق نوری تاکید کرد:اگر از مسئولیتی کناره‌گیری می‌کنم،دلیل اصلی آن باز گذاشتن میدان برای نسل جدید‌تر هست اگر چه این منافاتی با حضور در موقعیت‌های مشورتی که تجربه افراد در آن‌ها کارساز است ندارد و همچنان در خدمت نظام و انقلاب هستم.

ادامه نوشته »

خلیل آبادی پیرامون مباحث مطرح شده شورا مطرح کرد:زمان شروع به کار شورای پنجم/موعد انتخاب شهردار

یک منتخب شورای شهر پنجم گفت:شروع به کار شورای پنجم ملزم به هماهنگی مجلس و وزارت کشور برای درج در روزنامه رسمی است و پس از آن شورای پنجم شروع به کار و در اولین مرحله،شهردار انتخاب می شود.

ادامه نوشته »

احمدی لاشکی:برگزاری آزمون مشکل منابع انسانی در آموزش و پرورش را برطرف نمی‌کند/ ۵۰۰ هزار معلم تا ۱۴۰۰ بازنشسته می‌شوند

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه تا سال ۱۴۰۰ حدود ۵۰۰ هزار معلم بازنشسته می‌شوند،اعتقاد دارد برگزاری آزمون‌های متعدد استخدامی مشکل تامین منابع انسانی آموزش و پرورش را برطرف نمی‌کند.

ادامه نوشته »

هر دو واقعه خاتمه یافته و اوضاع به صورت کامل در کنترل عوامل امنیتی و انتظامی قرار دارد

با پایان یافتن عملیات ضد تروریستی وضعیت در میدان بهارستان و دیگر خیابان های تهران به حالت عادی بازگشت و بار دیگر آرامش در سراسر شهر حکمفرما شد. قاصدک:با پایان یافتن عملیات تروریستی،آرامش به پایتخت بازگشت و عبور و مرور نیز به سهولت در حال انجام است. در حال حاضر نیز نیروهای انتظامی در محل حضور داشته و اوضاع محدوده ...

ادامه نوشته »