اخبار کشور

حضور موگرینی در مراسم تحلیف روحانی چه پیامی برای کاخ سفید دارد؟/مذاکره آلمان ها برای تغییر موضع آمریکا در مورد ایران و برجام

رولف موتزنیش،نماینده مجلس آلمان و رئیس گروه دوستی آلمان و ایران حضور سیاستمداران اروپایی در مراسم تحلیف حسن روحانی را ضروری می‌داند.

ادامه نوشته »

پاسخ ناطق‌نوری به دلیل کناره‌گیری‌اش از برخی مسئولیت‌ها

حجت الاسلام ناطق نوری تاکید کرد:اگر از مسئولیتی کناره‌گیری می‌کنم،دلیل اصلی آن باز گذاشتن میدان برای نسل جدید‌تر هست اگر چه این منافاتی با حضور در موقعیت‌های مشورتی که تجربه افراد در آن‌ها کارساز است ندارد و همچنان در خدمت نظام و انقلاب هستم.

ادامه نوشته »

خلیل آبادی پیرامون مباحث مطرح شده شورا مطرح کرد:زمان شروع به کار شورای پنجم/موعد انتخاب شهردار

یک منتخب شورای شهر پنجم گفت:شروع به کار شورای پنجم ملزم به هماهنگی مجلس و وزارت کشور برای درج در روزنامه رسمی است و پس از آن شورای پنجم شروع به کار و در اولین مرحله،شهردار انتخاب می شود.

ادامه نوشته »

احمدی لاشکی:برگزاری آزمون مشکل منابع انسانی در آموزش و پرورش را برطرف نمی‌کند/ ۵۰۰ هزار معلم تا ۱۴۰۰ بازنشسته می‌شوند

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه تا سال ۱۴۰۰ حدود ۵۰۰ هزار معلم بازنشسته می‌شوند،اعتقاد دارد برگزاری آزمون‌های متعدد استخدامی مشکل تامین منابع انسانی آموزش و پرورش را برطرف نمی‌کند.

ادامه نوشته »

هر دو واقعه خاتمه یافته و اوضاع به صورت کامل در کنترل عوامل امنیتی و انتظامی قرار دارد

با پایان یافتن عملیات ضد تروریستی وضعیت در میدان بهارستان و دیگر خیابان های تهران به حالت عادی بازگشت و بار دیگر آرامش در سراسر شهر حکمفرما شد. قاصدک:با پایان یافتن عملیات تروریستی،آرامش به پایتخت بازگشت و عبور و مرور نیز به سهولت در حال انجام است. در حال حاضر نیز نیروهای انتظامی در محل حضور داشته و اوضاع محدوده ...

ادامه نوشته »

یادداشت محمدرضا عارف به مناسبت سالروز انتخابات ۷ اسفند

رئیس فراکسیون امید با بیان اینکه انتخابات هفتم اسفند ماه سال ۹۴ به مانند انتخابات دوم خرداد ۷۶ حماسه‌ای ماندگار را در تقویم تاریخ ایران ثبت کرد،هشدار داد که اگر روند آغاز شده از خرداد ۹۲ به سرانجام نرسد باعث بازگشت به دوران قبل از خرداد ۹۲ می‌شود که مطمئناً خواست اکثریت مردم ایران نیست.

ادامه نوشته »

پیام تبریک رئیس جمهور به پاپ فرانسیس بمناسبت میلاد حضرت عیسی مسیح(ع)

رییس جمهوری در پیامی به پاپ فرانسیس رهبر کاتولیک های جهان،میلاد فرخنده پیامبر دوستی و برادری،حضرت عیسی مسیح (ع) و آغاز سال ۲۰۱۷ میلادی را به وی و تمامی پیروان آن مبشر صلح و عدالت در سرتاسر جهان تبریک گفت.

ادامه نوشته »

روحانی:کسی نگوید پس این سه سال چه شد

رئیس جمهور با تاکید بر اینکه نجات اقتصاد ایران یکی از وعده های من به ملت ایران بود و امروز در آخرین سال دولت یازدهم خوشحالم که مردم ما هم شاهد تورم تک رقمی هستند، گفت: کسی نگوید پس در این سه سال چه شد؟ 

ادامه نوشته »