معاون آموزش متوسطه و دبیر پروژه مهر آموزش و پرورش استان مازندران:پروژه مهر نماد برنامه ریزی،سازماندهی،هماهنگی و ارزشیابی است

تاریخ انتشار : ۳۱ خرداد ۱۳۹۶

اسفندیار نظری در جلسه کارگروه مدیران مدارس چمستان گفت:بهار تعلیم و تربیت و پروژه مهر یک حرکت ملی است که در توسعه و پیشرفت کشور بسیار تاثیرگذار است.پروژه مهر نماد برنامه ریزی،سازماندهی،هماهنگی و ارزشیابی است.

قاصدک:اسفندیار نظری در این جلسه ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همکاران در ماه مبارک رمضان،سخنان خود را با فرمایشی از مولای متقیان آغاز کرد و گفت:امام علی (ع) می فرمایند:اصل زندگی انسان بندگی است و نه مقام و نه رتبه دنیایی.

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان مازندران با اشاره به مقرری ماه اول تصریح کرد:حذف سازمان مدیریت و برنامه ریزی از سال ۸۸ تا ۹۲ موجب مشکل برای همه دستگاه ها شد و مقرری ماه اول که به حساب صندوق بازنشستگی واریز میشد انجام نگرفت،دیوان عدالت همه دستگاه ها را محکوم کرده و ما برای جلوگیری از مشکلات بعدی پیش قدم شدیم تا همکاران ما متضرر نشوند.

نظری با اشاره به نامگذاری سال ۹۶ از سوی رهبر معظم انقلاب گفت:امیدواریم در سال ۹۶ که به بنا بر نظر مقام معظم رهبری اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال نامگذاری شده و با اقدامات رئیس جمهور منتخب جناب دکتر روحانی اتفاقات خوبی بخصوص در حوزه آموزش و پرورش رخ دهد.

این مسئول در ادامه اظهار داشت:یکسال تحصیلی را پشت سر گذاشتیم و این ایام در حال آماده کردن مدرسه برای سال تحصیلی جدید هستیم.

نظری در مورد اهمیت تعلیم و تربیت خاطرنشان کرد:مهمترین و دشوارترین مسئله انسان تعلیم و تربیت است در واقع تبدیل انسان های خام مستعد به انسان های بالغ،خلاق و بالنده است.اصل کار ما در بحث حوزه آموزش و پرورش،سند تحول بنیادین است که مورد دقت همه افراد و دقت نظر مقام معظم رهبری است،ما باید حتما سند تحول را در آموزش و پرورش اجرا کنیم.

دبیر پروژه مهر استان در پایان تصریح کرد:بهار تعلیم و تربیت و پروژه مهر یک حرکت ملی است که در توسعه و پیشرفت کشور بسیار تاثیرگذار است در واقع چینش سنگ بنای توسعه کشور در آموزش و پرورش است.پروژه مهر نماد برنامه ریزی،سازماندهی،هماهنگی و ارزشیابی است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *