خلیل آبادی پیرامون مباحث مطرح شده شورا مطرح کرد:زمان شروع به کار شورای پنجم/موعد انتخاب شهردار

تاریخ انتشار : 12 مرداد , 1396

یک منتخب شورای شهر پنجم گفت:شروع به کار شورای پنجم ملزم به هماهنگی مجلس و وزارت کشور برای درج در روزنامه رسمی است و پس از آن شورای پنجم شروع به کار و در اولین مرحله،شهردار انتخاب می شود.

قاصدک:حسن خلیل آبادی عضو کمیسیون موقت فرهنگی و اجتماعی شورای پنجم پیرامون چگونگی تشکیل شورا با توجه به اختلاف نظرهای قانونی گفت:شروع به کار شورای پنجم ملزم به هماهنگی بین مجلس و وزارت کشور برای درج در روزنامه رسمی است،هرگاه این مرحله پشت سر گذاشته شود شورای پنجم شروع به کار می کند و در اولین مرحله اقدام به انتخاب شهردار می کند.

خلیل آبادی در ادامه اضافه کرد:دو گزینه نهایی شهرداری تهران به احتمال زیاد عصر پنجشنبه ۱۹ مرداد انتخاب می‌شوند.برنامه نامزدهای شهرداری تهران چهارشنبه و پنجشنبه در جلسه علنی ارائه خواهد شد.

درنشست بعدی یا در همان جلسه هر عضو شورای شهر حق دارد رای به ۲ نفر به عنوان گزینه نهایی رای دهد.

وی همچنین با اعلام این خبر که کمیته ای ۳ نفره برای تدوین متن سوگند نامه پیشنهادی که توسط گزینه های شهرداری تشکیل شده است گفت:نشست آتی اعضای منتخب شورای پنجم،بدلیل تعطیل بودن روز شنبه ، بدلیل مراسم تحلیف ریاست جمهور  در روز یکشنبه و پیرامون چگونگی آغاز به کار شورا و نحوه ارائه برنامه های گزینه های شهرداری تشکیل خواهد شد./مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *