انتقاد احمدی لاشکی از مدیریت بندر نوشهر؛وضعیت تردد کالا در بندر نوشهر راضی کننده نیست

تاریخ انتشار : ۱۳ مرداد ۱۳۹۶

نماینده شهرستانهای نوشهر،چالوس و کلاردشت در مجلس با بیان اینکه بندر نوشهر ماحصل زحمات یک قرن تلاش است گفت:از وضعیت تردد کالا راضی نیستیم چون یک اپراتور در آن کار می کند.

قاصدک:نماینده مردم شهرستانهای نوشهر،چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه بندر نوشهر محصول زحمات یک قرن تلاش است،گفت:وضعیت تردد کالا در این بندر راضی کننده نیست زیرا تنها یک اپراتور در آن کار می کند.

قاسم احمدی لاشکی در مراسم واگذاری یک هزار فقره سند رایگان اراضی بنیاد علوی که با حضور سعیدی کیا رئیس بنیاد مستضعفان،استاندار مازندران و مسئولان استانی و شهرستانی در مسجد قائمیه روستای موسی آباد نوشهر برگزار شد  با بیان اینکه این حضور گسترده و این برنامه نشان می دهد که دوهزار و پانصد سال حکومت استبدادی باید از بین می رفت، اظهار کرد: امروز اتفاق بزرگی افتاد و اینکه بنیاد پهلوی که در دوران طاغوت حق مردم را غصب کرده بود بعد انقلاب توسط مقام معظم رهبری بنا شد حق مردم به خودشان بازگرداند.

وی با بیان اینکه بیش از پنج هزار سند در سال جاری در استان مازندران واگذار شد،افزود:در مجموع تاکنون بیش از ۴۵ هزار سند در  استان مازندران تحویل داده شد.

نماینده مردم شهرستانهای نوشهر،چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی با ابراز خرسندی از اینکه از زمان سعیدی کیا انقلابی در این حوزه ایجاد شد، بیان کرد: اگر چه بیش از ۱۴۰ نماینده از غفلت های پیشین گلایه مند بودند اما امروز قریب یک هزار سند در حال واگذاری است و این یعنی عنایت باید بیش از این باشد.

وی با انتقاد از اینکه در این زمینه بیشترین گرفتاری مربوط به غرب استان مازندران  بود و مردمانش به نسبت سایر نقاط بیشتر آسیب دیدند، افزود: بنیاد علاوه برواگذاری سند در پروژه تهران شمال که نزدیک دو دهه شعار داده شد وارد شد و این آرزوی دیرین به تحقق پیوست.

احمدی لاشکی خاطرنشان کرد: امسال قطعه یک آزادراه تهران شمال که شاهکاری برای کشور است افتتاح می شود و در نتیجه آن ۷۰ کیلومتر از مسیر کوتاه خواهد شد.

وی به وضعیت خوب مجموعه نمک آبرود چالوس در حال حاضر اشاره کرد و گفت: اگر چه در این زمینه نگرانیهایی وجود داشت و سلایق مختلف بر آن حاکم بود اما با سرپرستی جدید آرامش کامل برقرار شد.

وی با اشاره به اینکه  ۱۲۵ میلیارد تومان هزینه اولیه برای سرمایه گذاری پروژه تفریحی نمک آبرود توسط بنیاد مستضعفان برآورد شده است، افزود: درصورت تحقق این امر به مثابه کلان شهرها اتفاق بزرگی در این مجموعه در حال اتفاق است.

احمدی لاشکی در ادامه با بیان اینکه بندر نوشهر ماحصل زحمات یک قرن تلاش است به مشکلی که در این زمینه وجود داشت اشاره کرد و افزود:  مشکلی که در این زمینه وجود دارد این است که از وضعیت تردد کالا راضی نیستیم چون یک اپراتور در آن کار می کند.

وی با بیان اینکه این اپراتور مجموعه سینا می باشد که متعلق به بنیاد است، گفت:  اینکه بندر نوشهر را در مقایسه با سایر بنادر زیان ده بخوانند و اعلام کنند ۴۵ کشتی بیاید در حالیکه در  امیر اباد با ۱۵ سال سابقه ۲۰۰ کشتی بارگیری کند جای تامل و بررسی دارد.

نماینده مردم شهرستانهای نوشهر،چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی در پایان تاکید کرد: باید در این زمینه تخفیفهایی برای صاحبان کالا قایل شوید تا تردد کالا بیش از گذشته باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *