با مشاركت و همدلي،مازندران در صدر جدول تراز توسعه يافتگي كشور قرار مي گيرد

تاریخ انتشار : 20 آبان , 1396

استاندار جديد مازندران در آئين تكريم و معارفه استاندار مازندران گفت:با مشاركت و همدلي،مازندران در صدر جدول تراز توسعه يافتگي كشور قرار مي گيرد .

قاصدک:مهندس محمد اسلامي گفت:خدا را سپاس كه در اين مقطع زندگي به اين عرصه ورود كردم .

وي افزود:ما هر برنامه و سياستي را اجرا كرديم شاهد موفقيتهايي بوديم اما ضايعات بزرگ آن و آسيب هاي اجتماعي و زيست محيطي فراواني پيش روي ما قرار گرفت .

اسلامي تاكيد كرد:شرايط كشور،منابع دولت و تعهدات دولت به گونه اي است كه همانند بسياري از كشورهاي توسعه يافته بايد به مسائل زيست محيطي و انساني توجه شود چرا كه بدون توجه به اين مسائل توسعه پايدار نخواهد بود و ضرورت دارد با شعار توسعه پايدار برنامه ريزي ها صورت گيرد .

وي تصريح نمود:ما هم بر اساس اسناد بالادستي و تدابيري كه در مجلس محترم مصوب شده بايد به فرصت هاي گسترده مازندران توجه كنيم و با استفاده از خرد جمعي و با تشكيل كانونهاي فكر در استان و در تهران با حضور بزرگان زمينه تحول و دگرگوني كيفيت زندگي مردم در مازندران را فراهم كنيم

مقام عالي دولت در استان با اشاره به اينكه وفاق و همدستي تمام عيار في سبيل الله را براي توسعه متوازن پيگيري مي كنيم افزود:امروز همه شرايط ، ضوابط و سياستها در قالب اقتصاد مقاومتي كاملا روشن بيان شده و همه امكانات مهياست .

اسلامي بهره گيري از ظرفيت مراكز علمي و پژوهشي،صاحبان كسب و كار و مشاركت مردم و حمايت علما و بزرگان و صاحبان فكر و انديشه را خواستار شد و گفت : اين حركت را به بركت اربعين حسيني آغاز مي كنيم چرا كه همه زير يك پرچم و يك مكتب هستيم و به صورت واحد و با وحدت مازندران را مازندران خواهيم كرد .
وي ابراز اميدواري نمود با مشاركت و همدلي مازندران در صدر جدول تراز توسعه يافتگي كشور قرار گيرد و افزود:شرق و غرب مازندران همه مازندران است و نبايد از اين ظرفيت ها غافل شويم .

استاندار جديد مازندران در پايان بر استفاده از نيروهاي مستعد و بهترين ها و آگاهترين هاي استان در مسئوليتها تاكيد كرد .

نگاه ما به اقتصاد مقاومتي و اقتصاد جريان محور است و در اين بخش بايد از دريا استفاده بيشتري كنيم و تحول را به كمك همه مردم آغاز كنيم و نبايد وقت را تلف نكنيم و بايد هم قسم شويم و يك كار انقلابي و حسيني را شروع كنيم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *