هادی خنجری فرماندار شهرستان نور:مشکل در حوزه تامین اعتبارات دلیل نمی شود که کاری انجام ندهیم.

تاریخ انتشار : 4 آذر , 1396

جلسه شورا محوری با هدف بررسی و رسیدگی  مسائل و مشکلات بخش چمستان به ‌ویژه دهستان ناتلرستاق بخش چمستان ظهر امروز به میزبانی روستای آهودشت در مسجد این روستا برگزار شد.

قاصدک:هادی خنجری در این جلسه با تقدیر و تشکر از شوراهای اسلامی و دهیاران و مردم  بخش چمستان با اشاره به پیروزی سپاه اسلام بر داعش و تحقق وعده صادق الهی و همچنین تبریک هفته بسیج اظهار کرد:بسیج،این شجره طیبه و معجزه ماندگار امام امت اگر نبود قطعا انقلاب اسلامی در شرایط فعلی قرار نداشت.

فرماندار شهرستان نور در ادامه گفت:شوراها و دهیاران نماینده مردم این منطقه هستند و مشکلات را یادآوری کردند،مشکل ما در حوزه تامین اعتبارات زیاد است و همه از این نظر رنج می بریم اما این دلیل نمی شود که کاری انجام ندهیم.

نماینده عالی دولت در شهرستان نور با اشاره به تلاشها در حوزه برق اظهار داشت:مردم چمستان در تابستان گذشته نسبت به سالهای گذشته مشکل کمتری را شاهد بودند و این میسر نمیشد جز با پیگیری.در نشست اخیری که با مهندس فرح زاد مدیرکل شرکت توزیع غرب استان داشتیم قول دادند مبلغ 500 میلیون تومان برای ترانس های مشارکتی در نظر بگیرند که این موضوع هم می تواند خبر خوبی برای منطقه باشد.

خنجری ادامه داد:در بحث آسفالت جا دارد از تلاش بخشدار محترم تشکر کنم گرچه قبل از حضور ایشان هم در این دولت در حوزه اسفالت مشارکتی اقدامات خوبی شده بود اما باحضور ایشان کارها شتاب بیشتری گرفت.

هادی خنجری در پایان گفت:از اداره مخابرات انتظار بیشتری داریم و حداقل مطالبه مردم در این موارد که گفتند مطالبه بحقی هست ان شاءالله بتوانیم این مشکل را حل کنیم.نهم آذر به دعوت نماینده محترم میزبان وزیر ارتباطات خواهیم بود و مطالبات و چالش ها را در قالب یک نامه به وزیر محترم خواهیم داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *