هادی خنجری فرماندار شهرستان نور:مردان و زنان شهرستان نور در تارک تاریخ ایران خوش درخشیدند/سرزمین پهناور نور نیاز به توجه ویژه دارد

تاریخ انتشار : 16 آذر , 1396

همایش بزرگداشت روز مجلس امروز پنجشنه 16 آذر 96 با حضور معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات،معاون استاندار،مدیران کل،نماینده مردم نور و محمودآباد و نماینده نوشهر،چالوس و کلاردشت،مسئولان استانی و شهرستانی و مردم شهرستان نور در سالن امام خمینی(ره)شهر نور برگزار شد.

قاصدک:هادی خنجری در این مراسم گفت:نور سرزمین گسترده ای است که ریشه در تاریخ دارد،مردان مرد و زنان زن که در تارک تاریخ ایران خوش درخشیدند.اینجا سرزمینی است که ذره ذره خاک آن گهرباراست بخاطر مردان بزرگی که به ایران اسلامی تحویل داده است.سرزمین 602 شهید انقلاب اسلامی،جنگ تحمیلی و مدافعان اهل بیت عصمت و طهارت که برای دفاع از اسلام ایثار کردند.

نماینده عالی دولت در شهرستان نور افزود:از آنجائیکه به مناسبت روز مجلس دکتر اسماعیلی نماینده محترم مردم نور و محمودآباد این مراسم را ترتیب داده است بنده از جانب خودم و بویژه از سوی استاندار محترم مازندران مهندس اسلامی به شما و هیئت همراه و میهمانان عزیز خیرمقدم عرض می کنم.

خنجری در ادامه بیان کرد:از شما معاونت محترم وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات که فرزند شایسته مازندران هستید توقع داریم دست این ملت خوب و کوشا و زحمتکش را بگیرید.سرزمین پهناور نور با جمعیت پراکنده نیاز به توجه ویژه دارد که ان شاءالله در بیانات نماینده محترم مردم شریف نور و محمودآباد خواهد آمد.

این مسئول در پایان گفت:یاد می کنم از شهدای مجلس،شهید مدرس،شهیدان به خون خفته روزهای انقلاب که در توطئه های مختلف تروریستی دشمن به شهادت رسیدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *