هم افزایی و کنارهمبودن مسئولان این موفقیت ها را در شهرستان نور موجب شده است/مسئولان باید در مقابل مردم پاسخگو باشند

تاریخ انتشار : 17 آذر , 1396

همایش بزرگداشت روز مجلس امروز پنجشنه ۱۶ آذر ۹۶ با حضور معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات،معاون استاندار،مدیران کل،نماینده مردم نور و محمودآباد و نماینده نوشهر،چالوس و کلاردشت،مسئولان استانی و شهرستانی و مردم شهرستان نور در سالن امام خمینی(ره)شهر نور برگزار شد.

قاصدک:علی اسماعیلی در این همایش گفت:از همه کسانی که برای برگزاری این همایش زحمت کشیدند تقدیر و تشکر می کنم و خیرمقدم عرض می کنم خدمت نماینده محترم مردم نوشهر،چالوس و کلاردشت،معاونان وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات،معاون استاندار،ائمه جمعه،مدیران کل،فرماندار،بخشداران و مردم شریف شهرستان نور که در این همایش حضور یافتند.

نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی در ادامه با اشاره به نقش مهم مردم افزود:شما مردم هستید که انقلاب کردید،شما جنگ تحمیلی 8 ساله را به سرانجام رساندید،شما هستید که به فرمان رهبری آن شرایط سخت اقتصادی را به ثمر رساندید و امروز نظام اسلامی را سربلند کردید،شما امروز باید همت بگذارید در جنگ فرهنگی و نرم تا بر استکبار پیروز شوید.

اسماعیلی افزود:برای عمران و آبادانی شهر عزیزمان همگان نقش داشتند از خطیبان نماز جمعه،فرماندار،بخشداران و شوراهای اسلامی شهر و روستا و دهیاران.این هم افزایی و کنارهمبودن این موفقیت را موجب شده است.

این مسئول در ادامه گفت:اولین شعار چهار سال هوای تازه ما این بود که به جای دعوا و درگیری و نزاع کنار هم جمع شویم و از همه انرژی ها و پتانسیل ها استفاده کنیم.

وی خاطرنشان کرد:آقای فلاح استاندار سابق 13 بار به شهرستان نور آمدند که در 39 سال انقلاب اسلامی بی سابقه بوده است و این تعامل موجب این موفقیت ها شد.

علی اسماعیلی ادامه داد:جلسات شورامحوری را برگزار و در تمام روستاها حضور پیدا کردیم و به همراه فرماندار،مدیران و بخشداران با مردم گفتگو کردیم.مردم و شوراها مشکلات را گفتند،مسئولین شنیدند و من هم نظارت کردم.بواسطه قدرتی که شما به من دادید و من را وکیل خود قرار دادید بر کار مسئولین نظارت میکنم و سعی بر حل مشکلات داریم.

وی خاطرنشان کرد:نماینده مجلس و مدیران باید به مردم گزارش عملکرد بدهند.امروز هم ما در مقابل شما انجام وظیفه کردیم و این گزارش عملکرد را ارائه دادیم،شاید فرهنگ سازی شد و مسئولان بدانند که باید در مقابل مردم پاسخگو باشند.روزها را می شماریم که بتوانیم این بار امانت را که شما بر دوش ما گذاشتید با لطف خداوند و دعای خیر شما مردم به سرمنزل مقصود برسانیم.

نماینده مردم شریف نور و محمودآباد در پایان گفت:فرزند شما در مجلس در شان شما تلاش کرد و جایگاه ایجاد کرد؛ناظرمجلس در شورای عالی بیمه،ناظر مجلس در هیئت واگذاری اصل 44 قانون اساسی،عضو بین المجالس و خزانه دار مجلس و عضو شورای برنامه ریزی استان و همچنین دبیر کمیسیون اقتصادی،همه اینها برای این است که بتوانیم برای دفاع از حقوق شما ملت تمام همت و تلاش را بگذاریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *