ثبت قریب به ۱۵ میلیون نفر شب اقامت در مازندران

تاریخ انتشار : ۱۴ فروردین ۱۳۹۷

دبیر ستاد خدمات سفر مازندران از ثبت ۱۴ میلیون و ۹۸۲ هزار و ۵۳۱ نفرشب اقامت در مازندران از آغاز ستاد تا روز گذشته خبر داد.

قاصدک:بهروز کشاورز بعد از ظهر امروز در ستاد اجرایی خدمات سفر مازندران در جمع خبرنگاران حاضر در این ستاد اظهار داشت:از روز ۲۷ اسفند ۹۶ تا پایان روز ۱۳ فروردین، ۱۴ میلیون و۹۸۲ هزار و ۵۳۱ نفرشب اقامت در مازندران ثبت شده است.

وی افزود:از آغاز ستاد تا روز گذشته  ۵ هزار و ۹۰۷  بازدید نظارتی در سراسر مازندران انجام شد که مالکان ۱۵۷ واحد مورد تشویق و ۱۲۵ واحد دیگر نیز مورد مؤاخذه و اخطار کتبی داده شد.

سرپرست اداره کل  میراث فرهنگی مازندران اظهار داشت:در این مدت،میزان مصرف بنزین سوپر و معمولی۱۰۲ هزار و ۲۳۸  لیتر و میزان مصرف نفت گاز(گازوئیل) ۱۳ هزار و ۵۵۵ لیتر بوده است.

کشاورز ادامه داد:در این مدت،۸۲۰ هزار و۴۹۱ نفر از اماکن مذهبی و متبرکه، ۵ هزار و۶۹۳ نفر از اماکن تاریخی فرهنگی و ۳۶۴ هزار و۸۷۷ نفر از موزه‌های مازندران بازدید کردند.

وی تعداد مأموریتهای انجام شده توسط هلال احمر این استان را ۴۷۶ مورد اعلام و  اظهار داشت:تعداد تصادفات امدادرسانی شده ۱۷۶ فقره و تعداد مصدومین امدادرسانی شده توسط این نهاد نیز ۳ هزار و ۲۰۷ نفر بوده است.

دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر مازندران گفت:با اشاره به افزایش رغبت به گردشگری روستایی در مازندران افزود:امسال،از آغاز فعالیت ستاد خدمات سفر(۲۷ اسفند ۹۶)تاکنون، ۳ میلیون و ۵۶۸ هزار و ۸۰۰  نفرشب اقامت در روستاها گزارش شده است.

کشاوز بیان کرد:در این مدت ۳ میلیون و ۱۷ هزار و ۳۱۰ گردشگر  مسافر از روستاها بازدید کردند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *