فرماندار شهرستان نور:تصویب منطقه ویژه صنعت گردشگری در کمیته برنامه‌ریزی مازندران/همه جریان های سیاسی بدانند دولت در خط مقدم مبارزه علیه استکبار جهانی است

تاریخ انتشار : 29 اردیبهشت , 1397

فرماندار شهرستان نور گفت:همه جریان های سیاسی بدانند دولت در خط مقدم مبارزه علیه استکبار جهانی است لذا از هر گونه سخنی که به انسجام اجتماعی آسیب بزند و موجب خشنودی دل دشمنان شود جدا خودداری کنند.

قاصدک، علی شادمان بعد از ظهر امروز در آغاز دومین جلسه شورای اداری این شهرستان از تصویب منطقه ویژه صنعت گردشگری در کمیته برنامه‌ریزی استان خبر داد و افزود: با پیگیری‌های انجام شده طرح ایجاد منطقه ویژه صنعت گردشگری در زمینی به مساحت 400 هکتار در منطقه چمستان نور در کمیته برنامه‌ریزی استان مصوب و برای تائید نهایی به سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور ارسال شده است.

علی شادمان عنوان کرد:این روزها دو موضوع مهم بین المللی داریم یکی بحث خروج آمریکا از برجام است که از نظر دیپلماسی و افکار عمومی در عرصه بین المللی نشان می دهد که جمهوری اسلامی عملکرد خوبی داشته و بیشترین آسیب بر پیکر دولتی وارد شده که ادعای مدیریت بر عرصه بین المللی را دارد.مطمئن باشیم اگر برجام برای ما بد بود  آمریکا از این توافق خارج نمی شد.شکاف بین اروپا و آمریکا هم دیگر وجهه برجام بود که نشان داد که ملت ایران با پیشنیه تاریخی می تواند در عرصه بین المللی یک چهره حساب شده دیپلماسی با وزن بسیار بالا از خودش نشان بدهد امیدواریم کشورهای اروپایی به حقوق مردم و ملت ایران پایبند باشند تا ما در عرصه بین المللی شاهد خسارات بشری نباشیم.

فرماندار نور در ادامه اظهار کرد:از دیگر اقدامات شرم انگیز دوره ما انتقال سفارت خانه آمریکا به بیت المقدس است که این مایه شرمندگی برای جهان اسلام است که یک کشور قلدر هر کاری می خواهد انجام می دهد و برخی کشورهای عربی خلیج فارس با همراهی خود شریک در این جرم و جنایتی هستند که اتفاق افتاد.

شادمان با اشاره به انتخابات 29 اردیبهشت گفت:امروز سالروز برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات مهم ریاست جمهوری بود که با حضور پرشور مردم، انتخابات خوبی برگزار شد. مردم رای دادند که در کشور نگاه اعتدال، نگاه اعتماد و نگاه صداقت اتفاق بیفتد، دولت خدمتگزار تلاش دارد چه در عرصه بین المللی و چه در عرصه داخلی از افراط و تفریط دوری کند و همه جریان های سیاسی بدانند دولت در خط مقدم مبارزه علیه استکبار جهانی است لذا از هر گونه سخنی که به انسجام اجتماعی آسیب می زند و موجب خشنودی دل دشمنان می شود جدا خودداری کنند. دولتی است که مقام معظم رهبری به آن عنایت دارند و مردم انتخاب کردند و امید دارند که برنامه های دولت به منصه ظهور برسد.

نماینده عالی دولت در شهرستان نور با اشاره به خلأهای فرهنگی شهرستان تصریح کرد:در حوزه فرهنگ و هنر در شهرستان خلا بزرگی وجود دارد باید به آن خلا ها بپردازیم و در درجه اول اصحاب رسانه است ضمن تشکر از تلاش های بی وقفه این عزیزان باید گفت شهرستان نور در حوزه خبر و خبررسانی باید قویتر باشد افرادی که در این عرصه کار می کنند امنیت داشته باشند.یک رکن مهم توسعه خبرنگاران هستند و باید به جایگاه آنها اهمیت داده شود اهمیت دادن هم حفظ عزت آن هاست و هم تکریم و تمجید آن هاست اینان زبان گویای نظام و کشور هستند.

وی ضمن گرامیداشت هفته روابط عمومی گفت:مدیران محترم، روابط عمومی ها را مهمترین جایگاه در دستگاه خود بدانید این ها مدعی العموم مردم در اداره و وکیل مدافع شما نزد افکار عمومی هستند.باید توجه داشته باشید که سختی کار آنها بسیار زیاد است.

شادمان در پایان گفت:مدیران محترم حوزه آب، در بحث مدیریت آب جدی باشید چون همیشه تنش در نبود آب نیست فضای عمومی اینگونه رقم خورده که کمبود آب داریم اما در حال حاضر کمبودی که بخواهد برای ما مشکل زا باشد نداریم اما در نحوه مدیریت آب می تواند برای ما تنش زا باشد لذا دقت و اهتمام لازم را به خرج دهیم تا عادلانه توزیع شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *