رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مازندران خبر داد:شهرستان نور در میزان پرداخت تسهیلات روستایی در استان مازندران در رتبه نخست قرار دارد

تاریخ انتشار : 4 خرداد , 1397

محمد محمدپور عمران در جلسه تصمیم گیری پیرامون احداث شهرک صنعتی بخش بلده گفت:بررسی آمار تسهیلات 6 درصدی طرح های روستایی نشان می دهد که شهرستان نور در میزان پرداخت تسهیلات روستایی در استان مازندران در رتبه نخست قرار دارد.

به گزارش قاصدک، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ضمن گرامیداشت سوم خرداد آزادسازی خرمشهر عزیز بیان کرد: جلسه ای بسیار امیدبخش است، از اقدام شما عزیزان برای سرمایه گذاری در منطقه بلده بی نهایت تشکر و استقبال می کنیم.تمام تلاش دولت حمایت از تولید و بنگاه های تولیدی است که قصد دارند صادقانه در مسیر اشتغالزایی گام بردارند.

محمدپور عمران طرح بازگشت به روستا را ارزشمند دانست و تصریح کرد: هر جا اشتغال و تولید باشد توسعه همراه آن خواهد آمد این طرح شما صاحبان بنگاه های تولیدی که در تهران مشغول فعالیت هستید و حال قصد دارید در منطقه خودتان بحث تولید را رونق ببخشید مهم است و ما قطعا حمایت خواهیم کرد هم در بحث تسهیلات به شما کمک خواهیم کرد و هم همت ما این است که واگذاری زمین های شهرک صنعتی بر اساس ارزانترین و کمترین قیمتی که شهرک صنعتی واگذار کرده صورت گیرد.

این مسئول در زمینه صدور مجوز ها هم گفت:شما طرح های خود را آماده کنید و اگر طرح آماده باشد مجوز ظرف یک روز و به فوریت صادر خواهد شد و برای این کار نیاز به مراجعه به مرکز استان هم نخواهد بود و در شهرستان صادر خواهد شد.

محمدپور عمران ضمن تقدیر از مسئولان شهرستان در زمینه طرح های اشتغالزایی بیان کرد:بررسی آمار تسهیلات 6 درصدی طرح های روستایی نشان می دهد که شهرستان نور در میزان پرداخت تسهیلات روستایی در استان مازندران در رتبه نخست قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *