فرماندار شهرستان نور: با رفتارهای ناصحیح، موجب خستگی بیشتر کادر درمان نشویم

تاریخ انتشار : 6 مرداد , 1399

قاصدک:جلسه ستاد مبارزه با کرونا شهرستان نور به ریاست دکتر شادمان فرماندار و با حضور دادستان، روسای ادارات و نهادهای شهرستان نور و مرادی معاون مدیرکل دفتر شهری استانداری مازندران برگزار شد.

علی شادمان در این جلسه با اشاره به شیوع ویروس کرونا گفت: بعد از پشت سرگذاشتن موج اول ویروس کرونا، حساسیت ها نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی در جامعه کم شد و عوامل مختلفی از جمله برگزاری مراسمات مختلف و مسافرت ها موجب شیوع مجدد ویروس کرونا شده تا جایی که شهرستان نوری که با همت و همکاری همه مردم و دلسوزان به وضعیت سفید رسیده بود متاسفانه امروز شاهد حجم بسیار زیادی از بستری بیماران کرونایی در بیمارستان امام خمینی (ره) نور هستیم که جای نگرانی دارد.

نماینده عالی دولت در شهرستان نور ضمن تقدیر از کادر بهداشت و درمان شهرستان تصریح کرد: طی بازدیدی که در روزهای اخیر به اتفاق مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان و رئیس بیمارستان داشتیم از زحمات مجاهدانه و شبانه روزی کادر بهداشت و درمان و پرستاران تقدیر کردیم اما واقعیت این است که اگر ما مسائل بهداشتی را رعایت نکنیم و تعداد بستری های ما افزایش این یابد موجب خستگی بیشتر پرستاران و کادردرمانی می شویم.

رئیس ستاد کرونای شهرستان نور افزود: البته جا دارد از عموم مردم شهرستان بخاطر رعایت مسائل بهداشتی و عدم برگزاری مراسمات جشن و ترحیم هم تشکر کنم ما برگزاری هرنوع مراسم و تجمع را ممنوع اعلام کردیم و خواهشمندیم در صورت مشاهده هرگونه تخلف در این زمینه سریعا به شبکه بهداشت و نیروی انتظامی اطلاع رسانی شود.

فرماندار نور با توجه به مصوبات ستاد کرونای شهرستان گفت: در این جلسات تصمیماتی با نظر اعضای ستاد اتخاذ میشود که همگان باید در اجرای صحیح آن همت کنند./روابط عمومی فرمانداری شهرستان نور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *