فرماندار شهرستان نور: کاهش تعداد بیماران مبتلا به کرونا مرهون تلاش همه مسئولان و دلسوزان است/سازندگی و خدمت رسانی به مردم لحظه ای نباید متوقف شود

تاریخ انتشار : 13 مرداد , 1399

دکتر شادمان در جلسه ستاد مقابله با کرونا شهرستان نور ضمن تقدیر از زحمات همه مسئولان و همکاری عموم مردم در جهت کاهش بیماران مبتلا به ویروس کرونا، بر ادامه همین روند تاکید جدی کرد.

قاصدک؛ علی شادمان با اشاره به روند کاهشی شیب مبتلایان به ویروس کرونا در شهرستان نور تصریح کرد: چند روزی است که شاهد کاهش آمار بستری های کرونایی هستیم که این مهم مرهون تلاش های همه مسئولان و همکاری تنگاتنگ مردم است، اما این آمارها نباید موجب سهل انگاری و کم توجهی به اصل رعایت پروتکل های بهداشتی باشد که اگر این چنین باشد وضع بدتر خواهد شد. ما در کمیته پشتیبانی از سپاه پاسداران و جمعیت هلال احمر شهرستان خواستیم  از پرستارانی که در حوزه کاری آنها عضو هستند بخواهند با بیمارستان قرارداد ببندند تا در این شرایط سخت به کمک کادردرمانی بیایند که مطمئنا با توجه به دستورات ریاست محترم جمهور در اولویت استخدام قرار می گیرند چون افرادی هستند که در این شرایط سخت فداکاری می کنند و قصد کمک دارند.

نماینده عالی دولت در شهرستان نور با اشاره به ضدعفونی مستمر شهرها و روستاها گفت: این موضوع باید همه روزه تکرار شود چون دو هدف مهم دارد یکی صورت عینی کار که شهرها و روستاها ضدعفونی می شوند و نکته دوم پیام تبلیغی و هشداردهنده برای مردم دارد که مهم است.

رئیس ستاد مقابله با کرونا شهرستان نور ضمن تاکید بر اهمیت دادن به خواسته ها و مشکلات مردم اظهار داشت: بنده گزارشات و مشکلاتی را که از طریق مردم دریافت می کنم سریعا جهت پیگیری و اعلام نتیجه به مدیرمربوطه ارجاع می دهم چون شرایط کشور اعم از مشکلات اقتصادی و این ویروس کرونا برای مردم سخت شده است پس باید در راستای حل مشکلات مردم راسخ باشیم در حوزه مدیریتی ضمن حفظ کرامت و زبان نرم قاطعیت داشته باشید، مردم به خوبی درک می کنند و اگر ببینند مسئولی برای خدمت به آنها تلاش می کند از قاطعیت او ناراحت نمی شوند. پروژه ها، سازندگی و خدمت رسانی به مردم لحظه ای نباید متوقف شود طوری کار کنیم که اصلا یاس و ناامیدی به ما دست ندهد وقتی حرکت کنیم خداوند به آدمی کمک می کند./روابط عمومی فرمانداری شهرستان نور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *