مهندس ترخان مدیر توزیع برق نور: پروژه های حوزه برق شهرستان نور در هفته دولت با اعتبار ۳ میلیارد تومان افتتاح شد.

تاریخ انتشار : 8 شهریور , 1399

در دومین روز هفته دولت پروژه‌های برق بخش چمستان با حضور دکتر شادمان فرماندار،معاون عمرانی فرماندار،بخشدار چمستان،مدیر توزیع برق شهرستان نور و دیگر مسئولان شهرستان نور افتتاح شد.

علی شادمان در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان باهنر و رجایی و ایام سوگواری سردار شهیدان اظهارکرد: انرژی بخش بسیار مهمی است که همه سیستم‌های ارتباطی، نیازهای خانگی، به جریان افتادن چرخ تولید، صنعت و … به نحوی متصل و معطوف به اقدامات و خدمات برق رسانی است.

فرماندار نور با قدردانی از مدیر توزیع برق شهرستان نور و همکارانشان خاطرنشان کرد: قطعاً می‌دانیم که در یک شرایط آب و هوایی به ویژه زمستان کار خدمات رسانی برق بسیار سخت و دشوار است.

نماینده عالی دولت در شهرستان نور با اشاره به شرایط سخت مالی دولت یادآورشد:از این شرایط سخت عبور می‌کنیم و خفت و خواری که برای دشمنان و آمریکایی‌ها به وجود آمده دوچندان خواهد شد و سرافرازی برای ملتی است که روی آرمان‌هایش پا فشاری می‌کند.

وی در پایان از بخشدار چمستان که هدایت و جهت دهی دهیاران و همکارانش را مستمر و به خوبی انجام می‌دهد قدردانی کرد.

علی اکبر ترخان با گرامیداشت هفته دولت و تسلیت ایام سوگواری سالار شهیدان با اشاره به پروژه‌های برق شهرستان نور در هفته دولت اظهارکرد:پروژه هفته دولت شامل نصب ترانس، برطرف کردن ضعف ولتاژ، تبدیل سیم به کابل، چاه‌های محوری و تأمین برق متقاضیان جدید است.

مدیر توزیع برق شهرستان نور خاطرنشان کرد: پروژه تعویض سیم به کابل در روستای تسبیح کلا  بودبه طول و متراژ ۳ هزار و ۷۰۰ متر با همکاری و مشارکت دهیاری و شورای اسلامی این روستا به اتمام رسید.

این مسئول در خصوص طرح هادی روستا، جایگذاری تیرهای برق و هزینه اجرای آن در تسبیح‌کلا اظهارکرد: این پروژه با هزینه ۳۰۰ میلیون تومان به اتمام رسید که دهیاری و شورای اسلامی تسبیح کلا هزینه آن را بر عهده گرفت.

ترخان افزود: پروژه‌های هفته دولت در مجموع ۱۷ هزار متر کابل خود نگه دار( تعویض سیم به کابل) و نصب ۱۰ دستگاه ترانس و دیگر پروژه‌ها است که حدود سه میلیارد تومان هزینه شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *