ساختمان دهیاری روستای شیخ علیکلا با اعتبار ۹۴ میلیون تومان افتتاح شد.

تاریخ انتشار : 8 شهریور , 1399

در دومین روز از هفته دولت با حضور رضا ناییج نوری معاون فرماندار نور، بخشدار چمستان، دهیار و اعضای شورای اسلامی روستای شیخ علیکلا و دیگر مسئولان شهرستان نور، ساختمان دهیاری روستای شیخ علیکلای چمستان به بهره برداری رسید.

دهیار روستای شیخ علیکلا در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهارکرد: ساختمان دهیاری در زمینی به مساحت ۲۷۰ متر احداث شد.این ساختمان به مساحت ۳۰ متر و با هزینه بالغ بر ۹۴۰ میلیون ریال به بهره برداری رسید.

محمد محمدی در ادامه افزود: زمین دهیاری توسط خیرین اهدا و ساختمان دهیاری نیز با مشارکت خیرین، مردم و دهیاری و شورای اسلامی احداث شد.

رئیس شورای اسلامی روستای شیخ علیکلا نیز در حاشیه این مراسم گفت: مساحت این روستا بیش از ۲ هکتار است و از مشکلات اساسی این روستا نداشتن سد بر رودخانه ورودی شیخ علیکلا است که خطر سیل این روستا را تهدید می‌کند.

مسعود محمدی یادآورشد: این رودخانه در زمان بارندگی طغیان و سبب آبگرفتگی روستا می‌شود و دیواره و درختان آن بر اثر آبگرفتگی از بین رفته است.

وی در خصوص جمعیت روستا افزود: این روستا حدود ۱۹۰ خانوار غیربومی و ۶۵ خانوار بومی دارد.

گفتنی است که محمد محمدی به عنوان دهیار، مسعود محمدی رئیس شورای اسلامی، عزیز کیان فر و رمضان نوروزی به عنوان اعضای شورای اسلامی روستا شیخ علیکلا مشغول خدمت رسانی به مردم روستا هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *