رئیس شورای اسلامی روستای کمربن: همزمان با هفته دولت احداث مخازن و طرح آبرسانی در روستای کمربن به بهره برداری رسید/ جهت حل مشکلات روستا نیاز به عنایت ویژه مسئولان داریم.

تاریخ انتشار : 8 شهریور , 1399

با حضور دکتر شادمان فرماندار شهرستان نور، مهندس رنجکش بخشدار بلده، اعضای شورای اسلامی روستای کمربن و دیگر مسئولان شهرستان پروژه های روستای کمربن بلده با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و سیصد میلیون تومان افتتاح و به بهره برداری رسید.

قاصدک؛ رئیس شورای اسلامی روستای کمربن در حاشیه افتتاح این پروژه ها گفت: امروز و در چهارمین روز از هفته دولت شاهد افتتاح دو مخزن آب شرب ۱۲۰ مترمکعبی و ۱۶۰ مترمکعبی با اعتبار ۱ میلیارد تومان و همچنین لوله کشی آب شرب به طول ۲۵۰۰ متر و اعتبار ۳۰۰ میلیون تومان در روستای کمربن هستیم.

حسینعلی تورانی افزود: به عنوان یکی از خادمین مردم کمربن در شورای پنجم شایسته است از زحمات فرماندار محترم، حمایت های بخشدار و همراهی  و حمایت مردم شریف و خونگرم روستا در اتمام این پروژه ها کمال تقدیر و تشکر را داشته باشم.

وی در ادامه ضمن معرفی روستا عنوان کرد: روستای کمربن با ۳۵۰ خانوار و حدود ۱۱۰۰ نفر جمعیت متغیر در دهستان اوزرود بخش بلده قرار دارد و شغل بیشتر مردم این خطه دامداری و کشاورزی است.

تورانی ضمن تقدیر از همکاران خود در شورای اسلامی کمربن آقایان فرضعلی و نوراله تورانی و همچنین ۵ نفر از همیاران شورا اظهار داشت: شورای اسلامی روستای کمربن در دوره پنجم تمام تلاش خود را برای عمران و آبادی این روستا بکار بسته است و تاکنون با عنایت خدا و پیگیری ها و همراهی دلسوزانه مسئولان و مردم توانست تکمیل پروژه جمع آوری فاضلاب روستایی از کل کوچه های روستا و هدایت آن به خارج از روستا بطول ۹۵۰ متر ، احداث دو واحد مخزن آب شرب با مشارکت مردمی و ۲۵۰۰ متر طول تعویض شبکه آبرسانی با لوله پلی اتیلن، آسفالت حدود ۱۲۰۰ متر از راه دسترسی به این روستا با مساعدت اداره راهداری شهرستان، تعویض۲۵۰۰متر شبکه برق داخل روستا و کلیه چراغ های فاز شب توسط اداره برق مرزن آباد، نصب سیستم دیجیتال صدا سیما درسال ۹۷را در کارنامه خود ثبت کند.

تورانی در ادامه با بیان اینکه دفع زباله، امنیت جاده مواصلاتی و آسفالت کوچه و خیابان های داخل روستا از مشکلات اصلی روستای کمربن است از مسئولان شهرستان خواستار کمک مسئولان در زمینه حل مشکلات شد و همچنین ضمن گلایه مندی از اداره مخابرات شهرستان گفت: درحال حاضر نیاز به اینترنت داریم البته قرار بود سال ۹۸ نصب شود ولی متاسفانه تاکنون اقدامی بعمل نیامده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *