مهندس نیازی شهردار بلده: در هفته دولت پروژه های شهر بلده با اعتبار ۷۰۰ میلیون تومان افتتاح شد/ تمام تلاشمان را در خدمت رسانی شایسته به مردم دیار تاریخی و عالم پرور بلده به کار خواهیم بست.

تاریخ انتشار : 8 شهریور , 1399

همزمان با هفته دولت پروژه های عمرانی شهرداری بلده با حضور دکتر شادمان فرماندار شهرستان نور، بخشدار، شهردار و اعضای شورای شهر بلده و دیگر مسئولان شهرستانی و اصحاب رسانه افتتاح و کلنگ زنی شد.

شهردار بلده در حاشیه این مراسم در جمع خبرنگاران گفت: همزمان با هفته دولت و به برکت خون شهیدان رجایی و باهنر، با تلاش پرسنل شهرداری و حمایت های فرماندار محترم، بخشدار محترم و مشارکت و همفکری دلسوزانه اعضای محترم شورای شهر شاهد افتتاح پروژه های شهرداری بلده هستیم که جا دارد از همه این عزیزان تقدیر و تشکر کنم.

محمدرضا نیازی با اشاره به این پروژه ها تصریح کرد: به همت مجموعه شهرداری بلوار قدیمی شهر را به طول ۴۰۰ متر تعویض، گل کاری و نهال کاری کردیم، در ورودی و خروجی شهر مبادرت به نصب ۸ دوربین باکیفیت کردیم که در همین مدت مشکلاتی که در سطح شهر و دزدی هایی که صورت می گرفته شناسایی و کاهش پیدا کرده است.

مهندس نیازی افزود: در راستای زیباسازی ورودی و خروجی شهر تابلوهای ورودی و خروجی، تابلو نیما و صلوات آماده و نصب کردیم. آماده سازی و نصب برج پرچم به ارتفاع ۳۰ متر، مجسمه های پیرمرد وپیرزن و کلبه چوبی میدان شهر در میدان اصلی شهر نیز از دیگر اقدامات مجموعه شهرداری بلده است که در مجموع این پروژه ها با اعتبار ۷۰۰ میلیون به بهره برداری رسید.

شهردار بلده با اشاره به برنامه ها و پروژه های آینده شهری گفت: یکی از افتخارات شهر بلده میزبانی از سه شهید گمنام و والامقام ایران اسلامی است و با توجه به وظیفه ای که بر عهده ماست ساماندهی گلزار شهدا در دستور کار قرار دارد و امروز بصورت رسمی عملیات احداث دیواره حفاظتی به حجم ۷۷۰ مترمکعب و ارتفاع میانگین ۴ متر آغاز شده است. همچنین در ادامه دیواره سازی در ورودی شهر، دیواره سازی منطقه بالادست به طول ۴۰۰ متر و ارتفاع ۶ متر و دیواره سازی پروژه ساخت پارک آیت الله شهرستانی نیز اجرایی شده است.

مهندس نیازی در پایان گفت: همه این هم افزایی ها و اقدامات در راستای خدمت رسانی شایسته به مردم دیار تاریخی و عالم پرور بلده است و در این مسیر تمام توان و تلاش خود را به کار خواهیم بست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *