همزمان با هفته دولت و به همت شهردار و شورای اسلامی شهر رویان؛ ۶ پروژه عمرانی شهرداری رویان کلنگ زنی و افتتاح شد

تاریخ انتشار : 21 شهریور , 1399

شهردار رویان گفت:خدماتی که مجموعه مدیریت شهری به شهروندان ارائه می‌کند با همراهی شهروندان ملموس تر می‌شود.
قاصدک:همزمان با چهارمین روز از هفته دولت پروژه‌های‌عمرانی شهرداری رویان کلنگ زنی و به بهره برداری رسید.
با حضور دکتر شادمان فرماندار، حجت الاسلام‌ احمدی امام جمعه نور، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر رویان و جمعی دیگر از مسئولان شهرستانی پروژه‌های شهرداری رویان کلنگ زنی و به بهره برداری رسید.

فرماندار شهرستان نور:
پیشبرد امور شهر بر بنای تعامل، وحدت و همدلی استوار است

فرماندار نور با گرامیداشت هفته دولت اظهارکرد: من شهادت می‌دهم که با همت شهردار پرتلاش و اعضای شورای اسلامی شهر یک فضای همدلی و وحدت را در شهر ایجاد شد.
دکتر شادمان با قدردانی از زحمات و پیگیری‌های شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر رویان در پیشبرد پروژه‌های عمرانی شهرداری، وحدت و همدلی را عاملی مهم در راستای پیشبرد امور شهرعنوان کرد.
وی با بیان اینکه پیشبرد امور شهر بر بنای تعامل وحدت و همدلی استواراست،افزود: وضعیت شهر رویان مطلوب است و احساس مسئولیت و پای کار بودن از سوی شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر یکی دیگر از شاخصه اصلی است که می‌تواند به توسعه و پیشرفت شهر و همچنین بهره مندی بیشتر شهروندان از خدمات شهری کمک کند.
فرماندار نور در ادامه بیان کرد: پروژه کانال هدایت آب‌های سطحی یکی از مهمترین پروژه های شهر است که با توجه به حجم بسیار بالای آب و جریان آن در بلوار که سبب ناراحتی شهروندان می‌شد، امروز با افتتاح این پروژه شهروندان دیگر شاهد جریان آب در این نقطه نخواهند بود.

امام جمعه شهرستان نور:
وحدت و همدلی شهردار و اعضای شورای اسلامی رمز موفقیت شهر رویان است

حجت‌الاسلام‌احمدی در افتتاح پرو‌ژه‌های شهرداری‌رویان درهفته‌دولت ‌با گرامیداشت هفته دولت و یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و قدردانی از همت و تلاش شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر رویان در به سرانجام رساندن پروژه‌های شهر اظهارکرد: با وجود وضعیتی اقتصادی امروز که به تعبیری جنگ اقتصادی است شهرداری و شورای اسلامی با همت و تلاش مشغول خدمت رسانی به مردم رویان هستند.
وی گفت: یکی از دلایل موفقیت شهر رویان وحدت و همدلی بین شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر و همراهی مردم است.

شهردار رویان
خدمات مدیریت شهری با همراهی و مشارکت شهروندان

شهردار رویان با گرامیداشت هفته دولت و یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر با بیان اینکه تمام تلاش مجموعه مدیریت شهری ارائه خدمات مناسب به شهروندان است اظهار کرد: پروژه‌ای کانال هدایت آب‌های سطحی است درانتهای خیابان شهدا با اعتباری بالغ بر ۵۰۰میلیون تومان افتتاح شد و منابع اعتبار آن هم بخشی از منابع استانی و بخشی دیگر از منابع داخلی شهرداری است.
وی گفت: مدت اجرای این پروژه دو ماه و هدف از اجرای آن جمع آوری و هدایت آب‌های سطحی است که از ضلع جنوبی شهر و از سمت کمربندی و تاشکوه بسمت رویان سرازیر می‌شود.
شهردار رویان یادآورشد: این پروژه از ابتدای کمربندی تا نبش آبشار ۲۲ آغاز شد و طی بارندگی که روزهای اخیر کارایی خود را نشان داد و ما به هدفی که در احداث این پروژه داشتیم رسیدیم.
جعفرحسین زاده تصریح کرد: از دیگر پروژه های هفته دولت افتتاح پروژه احداث دیوار بتنی سبزه رود شرقی بطول ۱۲۰ متر با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال و از منابع استانی و داخلی به مدت دو ماه اجرایی شد.
شهردار رویان با اشاره به کلنگ‌زنی احداث دیوارحائل افزود: این پروژه با اعتباری بالغ بر ۳۰ میلیارد ریال به مساحت ۳۰۰ متر طول و که بودجه آن از منابع داخلی شهرداری تأمین می‌شود با اشتغالزایی ۵۰ نفر به مدت ۵ ماه اجرایی خواهد شد.
وی در خصوص پروژه کلنگ زنی ساماندهی انهار تصریح کرد: اعتبار مورد نیاز این پروژه بالغ بر ۷ میلیارد ریال در نوع و حجم ۵۰۰ متر است که از منابع داخلی شهرداری تأمین اعتبار و به مدت ۳ ماه با پیش‌بینی اشتغالزایی ۲۰ نفر در خیابان مسجد جامع کوچه بابایی ۶ اجرایی خواهد شد.
این مسئول بیان کرد: کلنگ زنی پروژه آسفالت معابر با اعتباری بالغ بر ۱۳ میلیارد ریال به طول ۱۲هزار متر مربع بخشی از منابع استانی و مابقی از منابع داخلی تأمین اعتبار و در سطح شهر رویان به مدت ۳ ماه اجرا خواهد شد.
شهردار رویان با اشاره به کلنگ‌زنی فاز اول پروژه پیاده روسازی یادآورشد: فازاول پروژه پیاده‌روسازی با اعتباری مورد نیاز بالغ بر ۵ میلیارد ریال از محل اعتبارات داخلی به طول۲هزارمترمربع و با پیش بینی اشتغالزایی ۳۰ نفر در مدت سه ماه در خیابان شهدا اجرا خواهد شد.

حسین‌زاده در پایان خاطر نشان کرد: خدماتی که مجموعه مدیریت شهری به شهروندان ارائه می‌کند با همراهی شهروندان ملموس تر می‌شود و این مهم بسیار ارزنده است که در هر محدوده و منطقه از شهر افرادی باشند که به یاری شهرداری بپیوندند و در پیشبرد اهداف این مجموعه یاری رسان ما باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *