جشنواره مجسمه های شنی در ساحل شهرستان نور برگزار شد

تاریخ انتشار : 4 مرداد , 1394

جشنواره مجسمه های شنی از سری برنامه های کمیته فرهنگی طرح ساماندهی دریا در شهرستان نور برگزار شد.

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

قاصدک:جشنواره مجسمه های شنی از سری برنامه های کمیته فرهنگی طرح ساماندهی دریا شهرستان نور در محل ساحل دریا خیابان پلاژ شهر نور با حضور هنرمندان،علاقمندان و عموم مردم برگزار شد.
محمد محمدی رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نور در این خصوص گفت:کمیته فرهنگی طرح ساماندهی دریا شهرستان نور با برنامه ریزی هایی که در این زمینه داشت جهت اوقات فراغت عموم و زمان حضور مسافرین تابستانی اقدام به برگزاری برنامه های فرهنگی و هنری در این زمینه نمود که جشنواره مجسمه های شنی یکی از این برنامه های سرگرم کننده هنری است.
وی با اشاره به اینکه سواحل دریا از شلوغ ترین محل هایی است که با حضور مسافرین همراه است ادامه داد:در این محل می توان به ارائه برنامه های فرهنگی و هنری و تبلیغی پرداخت و بیشترین بازخورد را در اهداف اجرای برنامه ها شاهد بود که بیشترین تاثیرات مثبت پرکردن اوقات فراغت را برای مردم دارد.
محمدی در ادامه گفت:برگزار کنندگان این برنامه هنری که با استقبال بسیار خوبی از سوی مردم بومی و مسافرین تابستانی همراه بود کمیته فرهنگی طرح ساماندهی دریا،اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و موسسه فرهنگی و هنری نیما یوشیج نور بوده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *