تعیین و تکلیف بیش از 34 هزار متر موقوفه در حوزه منابع طبیعی شهرستان نـور

تاریخ انتشار : 8 شهریور , 1394

معاون حقوقی،ثبتی و امور اوقافی اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت:بیش از 34 هزار متر موقوفه در حوزه منابع طبیعی شهرستان نور تعیین و تکلیف شد.
به گزارش قاصدک به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران،مجتبی باقرزاده به برگزاری نشست مشترک اوقاف و منابع طبیعی غرب مازندران اشاره کرد و گفت:این جلسه با حضور معاون حفاظت و اراضی سازمان منابع طبیعی کشور و حجت الاسلام شمس الدینی دبیر کارگروه مشترک در سازمان اوقاف کشور برگزار شد.
وی با بیان اینکه املاک موقوفه مازندران در حوزه منابع طبیعی به چندین سال قبل برمی گردد و اسناد وقف نامه آنها موجود است،ادامه داد:روند تعیین و تکلیف املاک موقوفه مازندران تا پایان سال جاری ادامه دارد و املاک موقوفه بیشتری در حوزه منابع طبیعی مازندران مورد بررسی قرار می گیرد.
معاون حقوقی،ثبتی و امور اوقافی اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران با بیان اینکه املاک وقفی شهرهای نوشهر،عباس آباد،نور،تنکابن،چالوس و رامسر برسی شد،افزود:در این کارگروه چهار موقوفه در حوزه منابع طبیعی با مساحت 43 هزار و 708 متر مربع تعیین و تکلیف شد.
باقرزاده اظهار داشت:تعامل اوقاف و منابع طبیعی مازندران در راستای تفاهم نامه بین دو سازمان صورت می گیرد و تاکنون چندین جلسه در سطح معاونان،روسای ادارات و کارگروه بین دو سازمان در استان برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *