قاضی سید اسدالله حسینی از نـور،به عنوان نخستین دادستان شهرستان کلاردشت معارفه شد

تاریخ انتشار : 23 آبان , 1394

با حضور رئیس کل دادگستری مازندران،معاونین اداره کل دادگستری مازندران و مسئولین شهرستانی و با حکمی از سوی آیت الله صادق آملی لاریجانی سید اسدالله حسینی به عنوان نخستین دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کلاردشت معارفه و آغاز به کار کرد.

photo_2015-11-14_21-10-19قاصدک:حسینی در مراسم معارفه خود حفظ نظم و آرامش عمومی و برخورد با مقوله زمین خواری و متجاوزین به اراضی ملی و منابع طبیعی را از جمله مهمترین وظایف دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان کلاردشت قلمداد کرد.
گفتنی است که دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان در محل بخشداری سابق کلاردشت افتتاح شد که پیش از این قرار بود با بودجه ی اختصاص یافته از سوی استانداری مازندران،عملیات اجرایی احداث ساختمان فرمانداری کلاردشت در آن مکان آغاز شود.در همین رابطه رؤسای شوراهای اسلامی شهر و بخش کلاردشت پیش از این ضمن تاکید بر لزوم استقرار دادسرا در شهرستان اما برگشت خوردن اعتبار مربوط به احداث فرمانداری را مورد توجه قرار داده و اصرار داشتند که در صورت امکان دادسرای عمومی و انقلاب کلاردشت در مکان دیگری افتتاح گردد تا عملیات اجرایی ساخت فرمانداری به زودی اجرا گردد چرا که فرمانداری کلاردشت در حال حاضر موقتاً در ساختمان شهرداری مستقر می باشد.

aaaدر همین خصوص رئیس کل دادگستری مازندران در جمع خبرنگاران گفت:اگرچه دادسرا در محل بخشداری سابق که متعلق به فرمانداری است افتتاح شده اما به دنبال زمین هستیم تا ساختمان مستقل دادسرا در آن جا ساخته شود.
همچنین لازم به ذکر است که شهرداری و شورای اسلامی شهر کلاردشت بالغ بر چهارصد میلیون ریال در جهت خرید تجهیزات و آماده سازی ساختمان دادسرا مساعدت نمود که این موضوع تشکر و قدردانی ابراهیم حسین زاده،رئیس دادگستری کلاردشت،را در پی داشت.

گفتنیست سید اسدالله حسینی با هشت سال سابقه قضایی(5 سال در اراک و 3 سال در نوشهر)اهل شهرستان نور است.

یک دیدگاه

  1. سلام . وخسته نباشید . لطفا بفرمایید دادسرای کلاردشت پنجشنبه ها باز است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *