برجام متعلق به یک جناح سیاسی نیست

تاریخ انتشار : 1 بهمن , 1394

معاون فرماندار شهرستان محمودآباد گفت:برجام متعلق به یک گروه و دیدگاه نیست بلکه موفقیت مردم،کشور و حاصل هدایت رهبری است.
e1450613479496-300x199قاصدک:حسین زراعتی در همایش آموزشی تجهیز و نوسازی اراضی شهرستان محمودآباد،اظهار داشت:تحریم ها برمغفول ماندن بسیاری از پروژه های حوزه ی کشاورزی تاثیر گذاشت وامیدواریم فضای پسابرجام موجب اجرای این طرح ها شود.
وی ادامه داد:با اجرای برجام اراده ی تاریخ‌ ساز ملت ایران تحقق یافت و صدای صلح،عزت و فرهیختگی ایران اسلامی در جهان طنین‌انداز گشت.
زراعتی تصریح کرد:امروز اگر برجام برای اقتصاد این کشور 90 درصد آورده داشته باشد با دامن زدن به اختلافات شخصی وحزبی حتی یک درصد هم نصیب مردم نخواهد شد.
وی با بیان اینکه تنها راه برون رفت از شرایط رکود تنها وحدت است،افزود:متاسفانه برخی افراد در داخل به دنبال ایجاد فضایی سیاه برای نشان دادن عدم امنیت سرمایه گذاری در کشور وعدم اعتماد سرمایه گذاران هستند.
معاون فرماندار شهرستان محمودآباد خاطرنشان کرد:با دامن زدن به برخی اختلافات شخصی نباید سفره ی مردم را کوچک کرد وتنها باید با وحدت وهمدلی راه را برای حل مشکل معیشت مردم بازگذاشت.
وی گفت:اگر جلوتر از رهبری حرکت نکنیم می توانیم با استفاده از رهنمود های ایشان همچون گذشته بر بسیاری از مشکلات فائق آییم.
وی یادآور شد:امروز برجام یک واقعیت است و باید فضای امید را در مردم و فعالان اقتصادی ایجاد ویا حداقل از ناامید کردن پرهیز کرد.
وی از برنج به عنوان محصول استراتژیک شهرستان یاد کرد وگفت:برنامه ریزی کلان در این حوزه ضروری است ومی توان با کاهش واردات برنج از کشاورزان حمایت نمود.
این مسوول تغییر کاربری غیرمجاز زمین های کشاورزی را ازجمله معضلات این حوزه عنوان کرد وافزود:تصدیع،تجهیز ونوسازی اراضی کشاوری می تواند گره گشای این مهم باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *