سرخرود میزبان فستیوال بزرگ موسیقی محلی امیری خوانی مازندران

تاریخ انتشار : 9 بهمن , 1394

در آستانه فرارسیدن سی و هفتمین بهار انقلاب شکوهمند اسلامی شهر سرخرود میزبان فستیوال بزرگ موسیقی محلی امیری خوانی مازندران است.
1قاصدک:سیدمهدی موسوی نژاد،شهردار شهر ساحلی سرخرود گفت:این رویداد فرهنگی و هنری به همت شهرداری و شورای اسلامی شهر سرخرود به عنوان یک سنت عامه پسند که با استقبال خوب مردم هنر دوست سرخرود همراه است امسال برای چهارمین بار در ایام الله دهه فجر برگزار می گردد.
شهردار سرخرود گفت:حفظ و ترویج فرهنگ اصیل مازنی و تزریق برنامه های مفرح و روح بخش برای غنی سازی اوقات فراغت شهروندان و توسعه و تقویت برنامه های فرهنگی از مهمترین اهداف برگزاری این برنامه هنری برشمرد.
سیدمهدی موسوی نژاد با اشاره به اهمیت برگزاری و میزبانی فستیوال ها و جشنواره و مسابقات ملی در شهر سرخ رود گفت:نگاه و رویکرد ما در برگزاری این دسته از برنامه ها جذب مسافران و معرفی شهر سرخرود به عنوان پایتخت برنامه های فرهنگی و هنری و نگین شهرهای ساحلی استان است.
وی گفت:مدح و ثنای اهل بیت در اشعار امیری خوانی و همچنین احساس نزدیکی به هنر و هنرمند با توجه به خواستگاه مردمی هنر و دعوت از گروه های خوب هنری همگی موجب استقبال پرشور مردم از این رویداد مهم هنری در سرخرود شده است.
شهردار سرخرود گفت:این فستیوال هنری شامگاه روز چهارشنبه 21 بهمن در سالن ورزشی حجاب سرخرود با حضور و اجرای 3 گروه هنری برجسته برگزار خواهد شد.
موسوی نژاد،شهردار شهر ساحلی سرخرود،ضمن دعوت از عموم شهروندان فهیم سرخرودی و هم استانی های عزیزمان جهت حضور در این مراسم گفت:گام برداشتن در مسیر و حوزه ای که خواستگاه و علاقمندی شهروندان را به همراه دارد لذت بخش بوده و این انتظار می رود سایر مدیران و مسئولان در تحقق و اجرای هرچه باشکوه تر این مراسم در کنار شهرداری و شورای اسلامی سرخرود قرار گیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *