عملیات دستگیری شاه فراری ارازل مازندران در بابل+عکس

تاریخ انتشار : 13 بهمن , 1394

اراذل و اوباشی که خود را شاه مازندران معرفی کرده بود توسط ماموران پلیس دستگیر شد.
قاصدک:یکی از اراذل و اوباش مازندرانی که موجب رعب و وحشت شهروندان استان های شمالی کشور شده بود توسط ماموران پلیس دستگیر شد.

Picture-105
این فرد با ایجاد رعب و وحشت موجب ناامنی مردم در منطقه شده است که دستگاه قضا برخورد بدون مسامحه‌‌ با وی را در دستور کار دارد.
جزئیات کامل دستگیری شاه اراذل و اوباش مازندران تشریح شد
فرمانده انتظامی مازندران از دستگیری ” محمود – ط” شرور معروف به “شاه مازندران “خبر داد.
سردار مسعود جعفری نسب اظهار داشت:در پی انتشار تصاویر و کلیپ هایی از قدرت نمایی و رجز خوانی عده ای شرور در شبکه‌های اجتماعی که موجب خدشه دار شدن اذهان عمومی و ایجاد رعب و وحشت شهروندان شده بود،موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی استان قرار گرفت.
وی افزود:از آنجایی‌که تصاویر پخش شده در فضای مجازی مرتبط با چند ماه گذشته بوده تمامی افرادی که اقدام به این اعمال مجرمانه کرده بودند،دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.
جعفری نسب گفت:با انتشار این کلیپ که در آن شرور معروف به نام ” محمود – ط ” خود را شاه مازندران معرفی و با قدرت نمایی به ضرب و جرح یکی دیگر از اراذل و اوباش و مخالفان خود که نوعی اقدام درون گروهی بوده,شش نفر از عوامل انتشار این تصاویر شناسایی شدند که در عملیاتی ضربتی 5 نفر دستگیر و متهم اصلی متواری شد.
وی تصریح کرد:با انجام یک سری اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی،نهایتا متهم و همدست وی به نام هانی – ح که در یکی از روستاهای حومه شهرستان بابل مخفی شده بودند،در عملیات ضربتی ماموران پلیس دستگیر شدند.
این مقام انتظامی خاطر نشان کرد:متهم که دارای 15 فقره سابقه کیفری و شرارات است،به انتشار کلیپ درگیری خود با یکی از اشرار معروف به نام”مهران – الف “و سایر همدستان وی،با هدف رجز خوانی و مقابله با نامبرده اعتراف کرد و افزود؛پس از این اقدام به استان‌های تهران والبرز متواری شد.
وی افزود:متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی و سپس روانه زندان شدند.

4 دیدگاه

  1. دریا--جلیکان

    این خبر نمی تواند ویژه باشد … لطفا از صفحه اصلی بر دارید .. بعضی از نوجوانان فریب این طور مطرح شدن بعضی از انگل های جامعه را میخورند !!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *