فرماندار محمودآباد:312 برنامه در دهه فجر اجرا می شود/در انتخابات فضای مجازی پایش می شود

تاریخ انتشار : 14 بهمن , 1394

یحیی یوسف پور در نشست خبری فرماندار ومدیران شهرستان محمودآباد با اشاره به رسالت خطیر اهالی رسانه در آگاهی بخشی به مردم اظهار داشت:تزریق امید و اطمینان فضایی مثبت را در جامعه به ارمغان می آورد و این مهم در دولت تدبیر و امید بیش از گذشته جان گرفته است.
1394110852372قاصدک:یوسف پور با اشاره به اینکه در چارچوب نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باید ارتباط با دنیا حفظ شود، افزود:به فرجام رسیدن برجام با عنایت مقام معظم رهبری و تلاش های بی وقفه ی تدبیر وامید ودستگاه دیپلماسی به نتیجه رسید وامروز باید ثمره ی آن به جامعه برگردد.
یوسف پور تصریح کرد:گسستن زنجیر تحریم و برداشتن این بار سنگین از روی دوش مردم می تواند آغازگر موج امید وشور نشاط باشد.
نماینده عالی دولت در شهرستان محمودآباد گفت:وظیفه ی ما به عنوان مجری قانون صداقت در عمل است و این مهم تحقق خواهد یافت.
وی فراهم کردن بستر لازم برای حضور حداکثری مردم را ضروری خواند وادامه داد:حضور پرشور در انتخابات مجلس شورای اسلامی وخبرگان رهبری اقتداروعزت مندی ایران اسلامی را در عرصه بین المللی به دنبال خواهد داشت.
کاندیداها مُرّ قانون را رعایت کنند
فرماندار شهرستان محمودآباد،گفت:کاندیداها از اهانت وهرگونه تخریب جلوگیری کرده و مُرّ قانون را رعایت کنند
وی با اشاره به اینکه فضای مجازی نیز همچون فضای حقیقی پایش می شود،ادامه داد:کاندیداها در زمان قانونی تبلیغات ضمن ارائه برنامه ها واهداف،در جهت قانونمندی گام بردارند.
یوسف پور خاطرنشان کرد:وزارت کشور به عنوان مجری قانون وبدون در نظر گرفتن سلیقه های سیاسی وهرگونه جانبداری،تمام تلاش خود را در راستای هرچه باشکوه تر برگزار شدن انتخابات به کار خواهد بست.
312 برنامه در دهه فجر اجرا می شود
فرماندار شهرستان محمودآباد در ادامه ضمن تبریک فرا رسیدن سی و هفتمین بهار شکوهمند انقلاب اسلامی از اجرای 312 برنامه به مناسبت دهه مبارک فجر در شهرستان محمودآباد خبر داد و گفت:با مشارکت 35 نهادو دستگاه اجرایی شهرستان این برنامه ها برگزار خواهد شد.
وی با بیان اینکه 64 برنامه شاخص عمرانی وفرهنگی در اولویت قرار گرفته است،تاکید کرد:31 پروژه عمرانی در این ایام اجرا،احداث و به بهره برداری خواهد رسید.
نماینده عالی دولت در شهرستان محمودآباد افزود: 312 برنامه دهه فجر انقلاب اسلامی در این شهرستان،با اعتباری بالغ بر 21 میلیارد و800 میلیون تومان اجرا خواهد شد.
یوسف پور خاطرنشان کرد:این برنامه ها بخش صنعت،عمران وسازندگی،راه سازی،کشاورزی،پزشکی،پروژه های آبرسانی،آموزشی وفرهنگی را شامل می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *