کلنگ زنی سه مرکز بهداشت ودرمان روستایی در محمودآباد

تاریخ انتشار : 24 بهمن , 1394

رییس شبکه بهداشت ودرمان شهرستان محمودآباد گفت:سه مرکز بهداشت و درمان روستایی ملاکلا،احمدآبادکلیج وعبدالله آباد کلنگ زنی شد.
1قاصدک:عباس توان روز جمعه در مراسم کلنگ زنی مراکز بهداشت روستایی شهرستان محمودآباد اظهار داشت:این سه مرکز با اعتباری بالغ بر 21 میلیارد ریال و درشهریور سال 95 به بهره برداری می رسند.
وی ادامه داد:این مراکز با 480 متر مربع مساحت پاسخگوی مشکلات درمانی و بهداشتی روستاهای همجوار نیز خواهد بود .
توان با بیان اینکه تاکنون 12 مرکز بهداشتی ودرمانی و45 خانه ی بهداشت در روستاهای شهرستان به بهره برداری رسیده است،افزود:تلاش ما افزایش مراکز بهداشتی درمانی در سال آینده و خدمات رسانی بهتر به روستاییان خواهد بود.
فرماندار محمودآباد در ادامه ی این مراسم با اشاره به اهمیت سلامت جامعه گفت:مراکز بهداشت در واقع سنگرهای درمانی روستا ها به شمار می روند و باید در راستای خدمات رسانی به روستاییان بی وقفه تلاش کرد.
یوسف پور تصریح کرد:دولت تدبیر و امید در راستای بیانات رهبر معظم انقلاب با اجرای طرح تحول سلامت توانست گام های بسیار خوبی را در حمایت مالی از مردم و بیماران بردارد که با این حمایت ها هزینه درمانی در بیمارستان ها به زیر هشت درصد رسید.
وی خاطرنشان کرد:اجرای طرح تحول نظام سلامت علاوه بر افزایش رضایت مندی مردم موجب دلگرمی و شوق بیشتر آنان به زندگی شده است .
نماینده عالی دولت در شهرستان محمودآباد خاطرنشان کرد:حرکت رو به جلو و انجام با سرعت پروژه ها و نظارت بر کیفیت اجرای برنامه ها باید در دستور کار تمامی مسوولان حوزه سلامت باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *