عبدالله حسینی از آمل تایید صلاحیت نهایی شد/حسینی دلیل رد صلاحیت‌ خود را گفت

تاریخ انتشار : 28 بهمن , 1394

حسینی پیرامون دلیل رد صلاحیت‌ خود گفت:یکی از رقبا با بی‌اخلاقی تمام پرونده‌های جعلی برای من درست کرده بود که خدا را شکر اعضای شورای نگهبان انسان‌های عالمی بودند و با ارائه مدارک مستند به حقیقت پی بردند.
1-10قاصدک:یکی از اعضای شورای نگهبان شهرستان آمل در گفت‌وگوی کوتاه تلفنی با خبرنگار مازندمجلس،از تایید نهایی سیدعبدالله حسینی فرزند سید علی اصغر از حوزه انتخابیه آمل خبر داد.
این عضو شورای نگهبان شهرستان آمل گفت:تایید صلاحیت عبدالله حسینی شفاها ابلاغ شده است و به زودی نامه رسمی آن به فرمانداری آمل ابلاغ خواهد شد.
احتمال تایید صلاحیت نامزدهای دیگر
گفتنی است علیرضا یونسی معاون امنیتی سیاسی استانداری مازندران صبح امروز اعلام کرده بود هیچ نامزد جدیدی تایید نشده اند.
همچنین مهرداد ابراهیمی مدیر کل سیاسی و امنیتی استانداری مازندران و احمد منفرد فرماندار ویژه آمل امروز در مصاحبه‌های مجزا با خبرنگاران مازندمجلس،اعلام کرده بودند که اسامی تایید صلاحیت شدگان نهایی است و دیگر کسی تایید نخواهد شد و هرگونه اخباری پیرامون تایید صلاحیت‌ها شایعه است.
اما با تایید خبر صلاحیت عبدالله حسینی توسط یکی از اعضای شورای نگهبان شهرستان آمل،به نظر می‌آید روند تایید صلاحیت‌ها ادامه دار باشد و در ساعات و روزهای آینده تعداد بیشتری از نامزدهای شاخص تایید صلاحیت شوند.
همچنین عبدالله حسینی در گفت و گوی تلفنی با خبرنگار مازندمجلس گفت:امروز یکی از اعضای محترم شورای نگهبان من را خواست و به صورت شفاهی تایید صلاحیت من را اعلام کرد.
حسینی گفت:خدا را شکر اعضای شورای نگهبان انسان‌های عالمی بودند و با ارائه مدارک مستند به حقیقت پی بردند.
وی در پایان افزود:دعا کنیم اخلاق در انتخابات رعایت شود و شاهد بی‌اخلاقی‌ها نباشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *