شهردار محمودآباد عزل شد

تاریخ انتشار : 11 اسفند , 1394

در آستانه سال نو و با رای پنج نفر از اعضای شورای اسلامی شهر محمودآباد شهردار این شهر استضیاح و از سمت خود عزل شد.
IMG_1371-600x400قاصدک:محمد محتاطی مسئول روابط عمومی فرمانداری محمودآباد روز سه شنبه گفت:شامگاه روز گذشته و در جلسه شورای اسلامی شهر محمودآباد که با حضور کلیه اعضای این شورا تشکیل شد با رای پنج نفر از هفت نفر عضو این شورا محمدرضا شعبانی شهردار محمودآباد از سمت خود عزل و قربان دهقان مسئول امور اداری این شهرداری به عنوان سرپرست منصوب شد.
وی افزود:محمدرضا شعبانی پس از استیضاح محسن رضایی شهردار اسبق محمودآباد در تیر ماه سال 93 به سمت سرپرست شهرداری محمودآباد منصوب شده و در آبان ماه همان سال به سمت شهردار محمودآباد با رای کلیه اعضای شورا منصوب شده بود.
وی اضافه کرد:شعبانی پیش تر نیز یک بار در آذر ماه سال جاری پس از دفاع از عملکرد خود در صحن علنی شورای اسلامی شهر محمودآباد در سمت خود ابقا شده بود.
در حالی که کمتر از 20 روز به پایان سال 94 و آغاز سال نو باقی مانده و همه شهرها برای زیبا سازی و استقبال از سال جدید آماده می شوند خانه تکانی در شهرداری محمودآباد زودتر از خانه های شهروندان آغاز شده و این در حالی است که عدم پرداخت حقوق و مزایای پرسنل و بدهی به پیمانکاران و عدم اجرای پروژه های عمرانی و زیبا سازی در شهر همگی نشان از خواب زمستانی مسئولان شهری دارد.
قابل ذکر است اعضای چهارمین دوره شورای اسلامی شهر محمودآباد در سومین سال از عمر این شورا تاکنون چهار نفر را به عنوان شهردار و سرپرست شهرداری منصوب کرده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *