حجت الاسلام مازنی:انتخاب مردم در ۷ اسفند نشانه یک جامعه رشد یافته بود

تاریخ انتشار : ۱۹ اسفند ۱۳۹۴

انتخابات ۷ اسفند یک نتیجه کاملا مبتنی بر عقلانیت داشت و نشان داد جامعه از مرحله بلوغ سیاسی به یک جامعه رشد یافته رسیده است.
3941941-20160212225116_thumbnail_300x200قاصدک:حجت الاسلام والمسلمین احمد مازنی منتخب مردم تهران در انتخابات مجلس دهم در مراسم قدردانی از اعضای ستاد انتخاباتی خود گفت:همه باید از مردم به دلیل خلق حماسه ۷ اسفند قدردانی کنند و بنده به نوبه خودم از مردم حوزه انتخابیه تهران،ری،شمیرانات،اسلامشهر و پردیس تشکر می کنم به خاطر رای و اعتماد به لیست امید.
وی ادامه داد:انتخابات ۷ اسفند یک نتیجه کاملا مبتنی بر عقلانیت داشت و نشان داد جامعه از مرحله بلوغ سیاسی به یک جامعه رشد یافته رسیده است.
مازنی تصریح کرد:متاسفانه در جامعه عواملی وجود دارد که این رشد یافته گی را نمی پذیرد و نگاهی قیم مآبانه به مردم دارد.این ها جامعه را کودک تصور می کنند و می خواهند به جای مردم تصمیم بگیرند.جامعه ای که در آن چنین دیدگاهی وجود داشته باشد شرایط را برای حضور مردم سخت می کند.
منتخب مردم تهران با اشاره به اعتماد مردم به جریان اصلاحات تاکید کرد:در لیست امید چهره های کمتر شناخته شده ای وجود داشت اما مردم با اعتماد به لیست به همه این افراد رای دادند و پروسه اصلاحات را به عنوان پروژه در مذبح افراط و تفریط ذبح نردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *