مهدی نیک منش:متاسفانه تاکنون فرصتی برای دعوت به تیم ملی پیدا نکردم

تاریخ انتشار : 18 فروردین , 1395

قهرمان سابق کشتی آزاد جوانان جهان معتقد است کشتی برای موفقیت در بازی‌های المپیک نیازمند حمایت‌های بیشتری است.

13950117000597_PhotoAقاصدک:مهدی نیک‌منش درباره شرایط کشتی در آستانه بازی‌های المپیک گفت:رسول خادم در مدت زمان حضورش در فدراسیون زحمات زیادی برای کشتی کشیده است،اما این رشته برای موفقیت در المپیک نیازمند حمایت‌های بیشتری است تا بتواند آبروی ورزش ایران را در این رقابت‌ها بخرد.

وی درباره فعالیت‌هایش در زمینه مربیگری گفت:در شهرستان نور در رده‌های پایه مشغول تربیت نوجوانان و جوانان هستیم.خوشبختانه در مازندران از نظر کمیت مشکلی نداریم،اما نیاز است تا سطح کیفی و فنی کشتی‌گیران را با برنامه‌ریزی درست ارتقا دهیم.

قهرمان سابق کشتی آزاد جوانان جهان تصریح کرد:متاسفانه در شهرستان از نظر حمایت مالی مشکل داریم چرا که تجهیزات سالن ما برای سال‌ها قبل است و نیازمند حمایت بیشتر برای نوسازی تجهیزات هستیم.

به هر حال با سپردن مسئولیت به نیروهای جوان‌تر و مربیان تازه نفس می‌توان کشتی را در تمام جهات گسترش داد.من دارای مدرک کارشناسی ارشد تربیت بدنی و همچنین مدرس انستیتو کشتی هستم،اما متاسفانه تاکنون فرصتی برای دعوت به تیم ملی پیدا نکردم.

نیک‌منش درباره پیش‌بینی‌اش از نتایج کشتی در المپیک گفت:در شرایط فعلی به نظرم کشتی فرنگی اوضاع بهتری دارد چرا که کشتی آزاد دچار پوست‌اندازی شده است و تیم نسبت به المپیک قبل جوان‌تر شده است.از طرفی سن برخی از کشتی‌گیران باتجربه هم بالا رفته است که این موضوع پیش‌بینی را سخت می‌کند.در هر صورت امیدوارم با حمایت‌های همه جانبه کشتی بتواند مانند همیشه در بازی‌های المپیک افتخار آفرین باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *