بخشدار چمستان:از هيچ كوششي براي حل مشكلات و مطالبات مردم بخش چمستان دریغ نخواهم کرد

تاریخ انتشار : 8 اردیبهشت , 1395

امروز مراسم تودیع و معارفه بخشدار چمستان برگزار شد و طی آن شهریار ذوالفقاری به عنوان بخشدار چمستان معرفی و از زحمات مهدی محمودی چراتی تقدیر شد.

photo_2016-04-27_00-00-21قاصدک:متن سخنان شهریار ذوالفقاری بخشدار جدید چمستان در مراسم امروز در زیر آمده است:

بسم الله الرحمن الرحيم

بادرود و سلام به روح بلند و ملكوتي امام راحل و آرزوی سلامتی و طول عمر با عزت برای مقام معظم رهبری،

سلام و صلوات نثار ارواح پاک و تابناك شهداي گرانقدر انقلاب اسلامي،شهداي هشت سال دفاع مقدس به ويژه شهداي شهرستان نور و بالاخص شهیدان غیور بخش چمستان.آناني كه ازبزرگترين سرمايه خويش گذشتند تا نعمت استقلال و آزادي را براي ایران اسلامی به یادگار بگذرانند.

لازم است ماه رجب المرجب،ماه استجابت دعا را خدمت حضار محترم تبربک عرض کنم.

آرزوي توفيق ونصرت دارم براي دولت تدبير واميد و جناب آقاي دكتر روحاني،رياست محترم جمهوري اسلامي ايران،دولتی که در شرایطی سخت تصمیمات مهم و اثرگذاری گرفت و کشور را در مسیر عقلانیت قرار داد.

عرض سلام وادب واحترام خدمت يكايك شما عزيزان،بزرگواران،همكاران عزيز و ارزشمند،مديران محترم دستگاههاي اجرايي،نظامي،انتظامي،قضايي،روحانيت معظم،اعضاي محترم شوراهاي اسلامي و دهياران عزيز ،علي الخصوص خانواده هاي معظم شهدا و عزیزان ایثارگر  كه امروز قلب تپنده مراسم ما هستيد.

از حضور سبز همه شما سروران كه دراين مراسم شرف حضور داريد صميمانه تقدير وتشكر مي كنم.

مقدم همه شما را گرامي مي دارم بالاخص امام جمعه عزیز شهرمان حضرت حجت الاسلام جباري،نماینده عالی دولت تدبیر و امید در شهرستان نور جناب آقاي خنجري به عنوان فرماندار که از یادگاران ارزشمند دفاع مقدس می باشند،جناب آقاي دكتر ابراهيمي مدير كل محترم سياسي و انتخابات استانداري مازندران،جناب آقاي يزداني معاون محترم فرمانداري،بويژه عزيز دلمان منتخب مردم شريف شهرستانهاي نور ومحمودآباد جناب آقاي دكتراسماعيلي،روحانيت معظم و اصحاب رسانه.

جا دارد از حسن اعتماد وعنايت ويژه جناب آقاي دكتر فلاح استاندار محترم مازندران،معاونين محترم بويژه جناب آقاي دكتر يونسي،معاونت محترم سياسي امنيتي استانداري،جناب آقاي دكترابراهيمي مديركل محترم سياسي وانتخابات،جناب آقاي خنجري فرماندار محترم و از همه كساني كه اين معاضدت وهمكاري و محبت را نسبت به بنده داشته اند تقدير و تشكر مي كنم.بنده خداقوت ميگم خدمت همكارعزيز وارجمند و دوست گرامي جناب آقاي محمودي چراتي كه در مدت مسئولیتشان واقعا تلاش كردند و براي ايشان  موفقيت وسر بلندي را آرزومندم .

خداراشاكرم كه اين سعادت رابه بنده داد تا درادامه فعاليت سياسي واجتماعي وفرهنگي خود درخدمت مردم شريف،متدين،ولايت مدار،بافرهنگ و انقلابي بخش چمستان باشم.

خداوند را شاکرم که در زمانی مسئولیت بخشداری را بر عهده خواهم گرفت که نماینده صادق و خردمند مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی،جناب آقای دکتر علی اسماعیلی همراه و در تعامل مثبت با دولت بوده و براي پیشبرد امور و استیفای حقوق مردم منطقه چمستان به حمایتها و تلاشهای ایشان بسیار امیدوارم.

به یاری خداوند از هيچ كوششي براي حل مشكلات و مطالبات مردم بخش چمستان دریغ نخواهم کرد.

از آنجایی که موضوع جلسه امروز معارفه است بنده هم به اختصار خودم را خدمت عزیزان معرفی کنم.

بنده فرزند چمستانم و دوران تحصيلات ابتدايي خود را در روستاي خودم و دوران راهنمايي ودبيرستان رادرهمين شهرچمستان و کارشناسی مدیریت را در شهر ساری به پايان رساندم و افتخارم اين است که شروع مسئولیتم را در دولت،بعنوان دهدار دهستان بنفشه ده آغازكردم وحدود دو سال درخدمت مردم عزيز دهستان ميانرود سفلي بودم.بعداز آن نزديك به ده سال  بعنوان بخشدار افتخارخدمت به  مردم شريف بخش بلده را داشتم،پس از آن تاكنون درمجموعه فرمانداري در سمت های مختلف بعنوان كارشناس مسئول سياسي،امنيتي  مشغول به كار بودم.

با توجه تجربيات ارزشمندی که از فرمانداران محترم و همكاران عزيز،خصوصا جناب آقاي خنجري کسب کردم امیدوارم بتوانم در راستاي تحقق شعار امسال مقام معظم رهبري يعني اقتصاد مقاومتي،اقدام وعمل و برنامه های تدوینی دولت تدبیر و امید درجهت توسعه بخش چمستان گامهاي موثري برداریم.

*بخش چمستان نياز به توسعه همه جانبه و متوازن دارد.

هدف بنده هم در دولت كار كردن است و بر همين اساس از تمامي ظرفيت ها،توانمنديها و مساعدت همه عزيزان ازجمله امام جمعه محترم،نماينده منتخب مردم،نمايندگان ادوار گذشته،اساتيد محترم دانشگاهها و فرهنگیان عزیز،روحانيون،بازايان،شوراهاي اسلامي شهر و روستا،شهردارمحترم،دهياران عزيز و تمامي قشرهاي مختلف براي پيشبرد امور استفاده خواهم كرد.

-قطعا بدانيد بدور از سياست زدگي،جناح بنديهاي سياسي و گروهي تمام سعي و تلاش خود را بكار خواهم برد درفضاي توام با صميميت،همدلي،وحدت،وفاق،اتحاد و با همكاري همه دستگاهها،نهادها و سازمانها،بخش چمستان را به جايگاه واقعي خود برسانيم واهداف و برنامه های خود را كه راستاي تحقق شعارهای دولت تدبير و اميد خواهد بود حول محورهاي مديريت جهادي،قانون محوري،برنامه محوري،تخصص محوري،انسان محوري و ارزش مداری انجام خواهم داد.

تمام تلاش بنده حرکت در مسیر قانون است و اگر درجايي قانون برايش تعريف نشده باشد حتما با عقلانيت و تدبیر كه خردجمعي آن را بپذيرند حرکت خواهیم کرد.

انشاالله مسيري كه را در آن قرار گرفتيم  بتواند در نهایت شادي ملت،شادي دولت،رضایت و شادي شهروندان عزيز را به همراه داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *