برگزاری جلسه ی شورای معاونین آموزش و پرورش استان مازندران در بلده+تصاویر

تاریخ انتشار : 19 مرداد , 1395

جلسه ی شورای معاونین آموزش و پرورش استان مازندران این بار در منطقه بلده و با حضور اعضای شورای معاونین آموزش و پرورش بلده برگزار شد .

قاصدک:مدیرکل آموزش و پرورش استان مازندران در جلسه مشترک شورای معاونین اداره کل و شورای معاونین آموزش و پرورش بلده  ضمن تبریک دهه کرامت گفت:ما باید خودمان کریم باشیم و جامعه را به سمت کرامت سوق دهیم.خداوند انسان را به خاطر کرامت های درونی اش برتری داد و انسان به واسطه ی این خصلت های خوب باطنی فضیلت پیدا کرد.همه ی فضایل اخلاقی از جمله احترام متقابل،انسجام اجتماعی،همدردی،همراهی،همدلی و … برای انسان کرامت می آورد.

سید علی قاسمی با اشاره به اصول کار مدیریتی گفت:اصل مدیریت بر این است که امور مردم به نحو احسن رسیدگی شود و این امر میسر نیست جز با در دست داشتن ابزاری به نام تدبیر که همان پی بردن به لایه های پنهان مسائل است.

وی با بیان این حدیٍث از امام علی(ع)که ” تدبیر موجب رشد می شود”،نداشتن برنامه و بی تدبیری را آسیب بزرگی دانست که باید به آن توجه داشت.

مدیرکل آموزش و پرورش استان مازندران افزود:هدر رفتن بسیاری از منابع ناشی از بی تدبیری است و مدیریتی می تواند موثر باشد که تدبیر را سرلوحه کار خویش قرار دهد.

وی تاکید کرد:کسانی که نیازمندترند بیش تر به تدبیر نیاز دارند بر این اساس مناطق محروم از امکانات و کم برخوردار نباید از تدبیر و مدیریت ما محروم شوند.ما در مناطق محروم باید به دانش آموزان و همکاران  نسبت به شهرهای برخوردار بیش تر توجه داشته باشیم تا عدالت همه جانبه که نتیجه اش شکوفایی استعدادهای خوب اما بی بضاعت چنین مناطقی است محقق گردد.

0

1

2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *