معاون فرماندار محمودآباد:تضعیف دولت و پاشیدن بذر ناامیدی در کشور جفا به مردم است

تاریخ انتشار : 25 مرداد , 1395

معاون فرماندار محمود آباد گفت:تضعیف دولت و پاشیدن بذر ناامیدی در جامعه در شرایطی که مملکت در حال کمر راست کردن از زیر بار مشکلات گذشته است،بیش از همه جفا در حق مردم به شمار می رود.

e1450613479496-300x199-1قاصدک:حسین زراعتی روز دوشنبه در جلسه ستاد گرامیداشت هفته دولت شهرستان افزود:تمامی گشایش های امروز کشور مدیون عملکرد عاقلانه و تدبیر دولت یازدهم با حمایت و پشتیبانی مقام معظم رهبری است.

وی ادامه داد:دولت یازدهم از نقد منصفانه استقبال می کند ولی درکنار آن باید دستاوردهای عظیمی را که در سه سال گذشته به ثبت رساند،دیده شود و مشکلاتی را که کشور پیش از روی کار آمدن این دولت در آنها قرار داشت،مد نظر باشد .
معاون فرماندار محمودآباد گفت:تمامی گشایش های امروز کشور مدیون عملکرد عاقلانه و تدبیر دولت یازدهم با حمایت و پشتیبانی مقام معظم رهبری است.

وی افزود:هفته دولت متعلق به همه کارگزاران نظام است و در طول سال اقداماتی که از سوی قوه مجریه اتفاق افتاد باید در این هفته به اطلاع مردم برسد.

زراعتی گفت:جامعه برای پیشرفت به امید نیاز دارد و لازم است مدیران دستگاههای اجرایی در هفته دولت با اطلاع رسانی دستاوردهای سه سال گذشته دولت به مردم،نهال امیدی را که خرداد 92 در جامعه کاشته شد،آبیاری کنند .

وی افزود:طرح مباحثی مثل برجام که مورد توجه بسیاری از منتقدان دولت تدبیر و امید قرار گرفته به عنوان بزرگ ترین دستاورد دیپلماسی نظام جمهوری اسلامی ایران و به اندازه صلح قطعنامه 598 مورد توجه و عنایت است.

جانشین ستاد گرامیداشت هفته دولت در شهرستان محمودآباد تصریح کرد:برجام دستاوردهای مهمی را با خود به همراه داشته و این غیرمنصفانه است که با وجود تائید مقام معظم رهبری و تصویت شورای عالی امنیت ملی و مجلس شورای اسلامی،منتقدین همچنان تلاش دارند تا آن را به عنوان ضعف دولت تدبیر و امید مطرح کنند .

زراعتی افزود:چطور ممکن است نماینده مجلسی که خودش به تصویب برجام در خانه ملت رای داده،در فضاهای مجازی و رسانه های همگانی حملات آنچنانی علیه این سند ملی انجام می دهد و سیاست یک بام و دو هوا را در پیش می گیرد.

وی ادامه داد:در بحث برجام همه کارشناس شده اند و در تلاشند مانند قطار در حال حرکت به سمتش سنگ پرتاب کنند و آرامش را از کشور دور کنند،در حالی که همین افراد کشور را به وضعیتی رساندند تا به برجام برسد .

معاون فرماندار محمودآباد با اشاره به مشکلات کشور از زمان برسرکار آمدن دولت تدبیر و دولت گفت:خزانه دولت در ماه اول قادر به پرداخت حقوق کارکنانش نبود و دولت در ماه نخست کاری خود از بانک مرکزی پول قرض گرفت و صندوق ذخیره ارزی کشور نیز تقریبا خالی بود و صادرات نفت در کشور به زیر یک میلیون بشکه رسیده بود و همچنین امکان انتقال بسیاری از اقلام راهبردی به داخل کشور فراهم نبود.

وی افزود:دولت تدبیر و امید قطاری را که منحرف شده بود در مدت کمتر از دو سال به ریل اصلی بازگرداند و در سه سال گذشته نیز اتفاقات بزرگی در کشور رقم خورد که لازم است مردم در هفته دولت از آن آگاهی پیدا کنند .

او ادامه داد:دولت با وجود تمامی محدودیت های اعتباری که ناشی از عدم صادرات و واردات و وابستگی به اقتصاد تک بعدی نفت در کشور بود و در دوره هشت ساله پیش از آن هم بشدت تشدید شده بود ، گام های بزرگی بردارد که نمونه آن مهار تورم و کاهش بیکاری است .

زراعتی توضیح داد:برخی از منتقدین ادعا می کنند که دولت تورم را با رکود مهار کرده است ولی این را نمی گویند که پس چگونه در رکود توانسته است نرخ بیکاری را در کشور کاهش دهد که این دستاورد بیش از همه در استان مازندران با آمار و ارقام قابل اثبات است.

وی به کاهش 6 دهم درصدی نرخ بیکاری در مازندران در سال گذشته اشاره کرد و افزود : این میزان کاهش نرخ بیکاری که با ایجاد بیش از 60 هزار شغل در استان رخ داد ، دستاورد بسیار بزرگی است که باید اطلاع رسانی شود.
او ادامه داد:این تحولات در شرایطی رخ داد که دولت کم ترین میزان درآمد نفتی را داشت ولی با هوشمندی رهبر معظم انقلاب و طرح اقتصاد مقاومتی گام هایی برای سازندگی کشور در این دولت برداشته شده است که در دوره درآمدهای صدها میلیارد دلاری نفت رخ نداده بود .

زراعتی گفت:در سال های اوج درآمدهای نفتی کشور ما شاهد کاهش صادرات غیرنفتی بودیم ولی امروز صادرات غیرنفتی از واردات پیشی گرفته است .

معاون فرماندار محمودآباد افزود:سیاه نمایی برای تخطئه کردن یک جریان سیاسی برای به دست گرفتن قدرت خیانت به کشور است و جریان های سیاسی باید بر اساس قابلیت های که دارند خودشان را به مردم معرفی کنند.

او ادامه داد:این دولت،دولت ارزشی و بر مبنای معیارها و ارزش های حضرت امام راحل پی ریزی شده و در چارچوب هدایت های مقام معظم رهبری قرار داشته و بر همه مدیران وظیفه است در سال سوم عمر کاری این دولت اقدامات و عملکرد کاروان تدبیر و امید را به مردم انعکاس و اطلاع رسانی کنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *