سرپرست اداره ورزش و جوانان محمودآباد معرفی شد

تاریخ انتشار : 10 مهر , 1395

مسعود یوسفی با حکم مدیرکل ورزش و جوانان مازندران به‌ عنوان سرپرست اداره ورزش و جوانان محمودآباد معرفی شد.

13950710001040_photoaقاصدک:بعدازظهر امروز مراسم تودیع و معارفه سرپرست جدید اداره ورزش و جوانان محمودآباد با حضور اسماعیل محمدی معاون توسعه اداره‌کل ورزش و جوانان مازندران،فرماندار محمودآباد و هیأت‌های ورزشی این شهرستان برگزار شد.

فرماندار محمودآباد با بیان اینکه این شهرستان از استعدادهای بالایی برخوردار است،گفت:مردم باید در زمینه‌هایی که استعداد‌هایی دارند،هزینه کنند.

یحیی یوسف‌پور با تأکید بر لزوم تعامل و همکاری در بین دستگاه‌های اجرایی،تصریح کرد:توسعه امر ورزش در شهرستان جز با تعامل و همکاری مسؤولان و ورزشکاران امکان‌پذیر نیست.

وی افزود:شهرستان محمودآباد دارای ظرفیت بالایی در بحث قهرمانی،همگانی،روستایی و بومی محلی دارد که با برنامه‌ریزی مناسب و همفکری می‌توان موانع و مشکلات را برطرف کرد و این نیازمند همت و تعامل مسؤولان و ورزشکاران است.

معاون توسعه منابع مالی و پشتیبانی اداره‌کل ورزش و جوانان مازندران نیز اظهار کرد:مسؤولیت و مدیریت در نظام جمهوری اسلامی به هیچ کس پیوند نخورده است و کسی که یک روز مسؤولیتی را می‌پذیرد،بدون اینکه زمانی برای مسؤولیت تعیین شده باشد باید انتظار رفتن را داشته باشد.

اسماعیل محمدی خاطرنشان کرد:توجه به رشد و توسعه ورزش یک نیاز مهم فردی و اجتماعی بوده که در کاهش گرایش افراد و اقشار مختلف اجتماعی به انواع نابهنجاری،موثر است.

وی دامنه شمولیت ورزش شهرستان را بسیار بالا دانست و افزود:رسیدگی به امور ورزش و جوانان نیازمند برنامه‌ریزی و فعالیت گسترده است و با توجه به اینکه گستره ورزش زیاد است نیازمند توجه و نگاه ویژه مسؤولان به ورزش را می‌طلبد.

در این مراسم از زحمات مهدی شعبان‌پور که سابقه‌ای 22 ساله در دستگاه ورزش دارد و بیش از سه ماه سرپرستی اداره ورزش و جوانان شهرستان را برعهده داشت تقدیر شد و مسعود یوسفی به عنوان سرپرست جدید این اداره در شهرستان معرفی شد.

یوسفی کارشناسی ارشد تربیت‌بدنی،بیش از 20 سال سابقه در دستگاه آموزش و پرورش،سابقه اجرایی در وزارت آموزش و پرورش،مسؤول تربیت‌بدنی شمال شهر تهران،مسؤول هیأت ورزش‌های همگانی و دبیر هیأت رزم‌آوران را در کارنامه خود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *