بمناسبت یک سالگی انتخابات ۷ اسفند؛هوای این روزهای نور و محمودآباد را با هیچ چیز عوض نمی کنیم

تاریخ انتشار : ۱۲ اسفند ۱۳۹۵

انتخابات مظهر قدرت مردم در یک جامعه است و در کشور ما که بر پایه دموکراسی بنا نهاده شده،مردم با انتخاب خود نمایندگان خود را در خانه ملت،ریاست جمهوری و شوراها انتخاب می کنند.

قاصدک:مردم بر اساس معیارهایی که دارند فردی را انتخاب می کنند و به عنوان نماینده خود معرفی می کنند تا از طریق او بتوانند به خواسته های خود جامه عمل بپوشانند.

انتخابات مجلس شورای اسلامی هم همیشه کارزار رقابت افرادی بوده که سعی کردند با ارائه برنامه های خود نظر مردم را به خود جلب کنند و در ۷ اسفند سال گذشته دهمین دوره آن برگزار شد.

مردم شریف و ولایتمدار شهرستان های نور و محمودآباد در سالهای پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی چهار نماینده را به خود دیده اند؛حجت الاسلام حسینی نژاد،احمدناطق نوری،عبدالوحید فیاضی و علی اسماعیلی.

در انتخابات سال گذشته،شاهد رقابتی نفس گیر و نزدیک بودیم که کاندیداهای مختلف در یک فضای خوب رقابتی توانستند موجبات مشارکت حداکثری مردم در انتخابات را رقم بزنند.

مهمترین مطالبه مردم دوری فرد پیروز از انتقام جویی ها و تقسیم اقشار مختلف مردم به خودی و غیرخودی بود چیزی که هم اکنون شاهد آن هستیم.اکنون یک سال از آن روزها می گذرد.به گواه بسیاری از مردم دیگر فضای تفرقه در این منطقه وجود ندارد.

بین نماینده فعلی و نمایندگان ادوار مجلس نیز رابطه اخوت و دوستی حکم فرماست که این موضوع هم نویدبخش روزهای خوب برای این حوزه انتخابیه است.

11

نماینده مردم در مجلس،فرمانداران،بخشداران،ائمه محترم جمعه و دیگر مسئولان بر وحدت و همدلی نظر دارند و برای آبادانی و پیشرفت این دو شهرستان تلاش می کنند.

اما نکته ای که همگان را رنج می دهد این است که این دو شهرستان در بسیاری از زمینه ها و علی الخصوص زیرساخت ها ضعیف هستند و این کار را مشکل کرده است.

پس در این شرایط لازم است همه مردم این خطه در کنار مسئولان کمر همت بسته و برای پیشرفت و توسعه شهرستان های نور و محمودآباد بکوشند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *