فرماندار شهرستان نور:۱۰۶۶ نفر برای پنجمین دوره شورای شهر و روستا شهرستان نور ثبت نام کردند

تاریخ انتشار : ۷ فروردین ۱۳۹۶

رئیس ستاد انتخابات شهرستان نور از ثبت‌نام ۱۰۶۶ نفر داوطلب برای پنجمین دوره شورای شهر و روستا در شهرستان نور خبر داد.

123قاصدک:هادی خنجری با اشاره به پایان زمان نام نویسی داوطلبین پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا اظهار کرد: ۱۰۶۶ نفر در مجموع پنج شهر و سه بخش در شهرستان ثبت نام کردند که از این تعداد ۱۱۳ نفر در حوزه شهری(شهرهای نور،رویان،ایزدشهر،چمستان و بلده)و ۹۵۳ نفر نیز در حوزه روستایی (بخش مرکزی،چمستان و بلده)موفق به ثبت نام شدند .

فرماندار شهرستان نور افزود:تعداد ۳۸ نفر در شهر نور، ۱۵ نفر در شهر رویان، ۳۱  نفر در شهرایزدشهر، ۱۹ نفر در شهر چمستان و ۱۰ نفر نیز در شهر بلده ثبت نام کردند.

نماینده عالی دولت‌ در شهرستان نور در پایان با اشاره به بازدید خود از نحوه ثبت‌نام در شهرستان نور بیان کرد:نور از وضعیت مناسبی برخوردار است و امیدواریم با حضور افراد متعهد و انقلابی  شاهد حضور باشکوه و پر شورمردم در انتخابات باشیم.

قابل ذکر است لیست اسامی داوطلبین شرکت در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا شهرستان نور از طریق نشر آگهی به اطلاع شهروندان و مردم شریف شهرستان خواهد رسید.

2 دیدگاه

  1. احمدعلی جهانشاهی

    با سلام و خدا قوت به همه خدمتگذارانی که به مردم مومن و انقلابی ایران اسلامی خدمت بی ادعا میکنند.
    شهرستان نور با امکانات وسیع خدادادی ولی متاسفانه بیکاری معظل اصلی جوان است ، با همت و همکاری دستگاههای و سازمانهای دولتی و با محوریت فرماندار محترم میشود این معظل را ریشه کن نمود و با ایجاد کسب و کارهای جدید و ایجاد اشتغال پایدار در صنعت توریسم و بوم گردی و تشویق کارافرینها و استفاده از مراکز مشاوره شغلی و کاریابیها معظل بیکاری حذف میشود، خواهش بنده از مدیران ارشد شهرستان این است که با کاریابیها همکاری نمایند، چون مراکز مشاوره شغلی و کاریابیها در زمینه اشتغال تخصص و تجربه کافی دارند و مشکل و رفع آن را میدانند فقط نیاز به توجه و حمایت دارند. با تشکر

  2. سلام.واقعا وبسایت خوبی دارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *