فرماندار شهرستان نور:تقسیم آرای مردم به حلال وحرام بر خلاف منویات رهبری و منافع انقلاب است

تاریخ انتشار : ۱۲ خرداد ۱۳۹۶

هادی خنجری در جلسه شورای اداری شهرستان نور که امروز سه شنبه ۹۶/۳/۹ در محل فرمانداری برگزار شد گفت:تقسیم آرای مردم به حلال وحرام بر خلاف منویات رهبری ومنافع انقلاب است.

3قاصدک:هادی خنجری در جلسه شورای اداری شهرستان نور اظهار داشت:یاد و خاطره امام خمینی(ره)را گرامی می داریم،با توجه به اینکه به ایام جانسوز رحلت ایشان نزدیک می شویم لذا به حضرت ولی عصر و نایب بر حقش حضرت امام خامنه ای تسلیت عرض می کنم.

فرماندار شهرستان نور در ادامه گفت:فرصت حضور مردم در انتخابات فرصت ارزشمندی بود تا جهان باردیگر در مقابل عظمت مردم ایران تعظیم کند،انتخابات باشکوهی که موجب یاس دشمنان و خوشحالی دوستان شد و مستضعفان جهان باز امیدوار شدند.

وی افزود:عزتی که ملت آفرید قابل معاوضه با هیچ چیز نیست،آنچه امروز به آن نیاز داریم وحدت کلمه در همگرایی و تبعیت از سکاندار بی بدیل نظام است.شهد شیرین عظمت حضور مردم را بگذاریم در دهان دوستان نظام شیرین بیاید.نکند خدای نکرده از روی تغافل کاری کنیم که این شیرینی مبدل به تلخی شد.

نماینده عالی دولت در شهرستان نور تصریح کرد:به عنوان فرزندی از این نظام از تقسیم آرای مردم به حلال و حرام گلایه می کنم و آن را بر خلاف منویات رهبری و منافع انقلاب می دانم.من به عنوان کوچکترین همرزم شهدا جبهه و جنگ نمی پسندم و مطمئن هستم همرزمان شهیدم هم نمی پسندند.رای مردم بنا بر فرموده حضرت آقا مقدس است،اگر محور ما،مقتدای ما ایشان است پس چه کسی می تواند حرف های مایوس کننده بزند و دشمن را شاد کند.

خنجری افزود:بعضی ها فرمودند از جای دیگر آدم آمده و در انتخابات شورای شهر شرکت کرد.ما باید بیندیشیم که چه می گوییم.عده ای در رقابت شکست خورده هستند البته فکر می کنند شکست خوردند البته آنجا هم ملت پیروز است.من حضور باشکوه ملت ایران و پیروزی ملت و مردم شریف شهرستان نور بر استکبار جهانی را تبریک عرض میکنم.

فرماندار نور به ارائه آمار واجدین و تعرفه های مصرفی در انتخابات اخیر پرداخت و افزود:براساس آخرین سرشماری جمعیت شهر نور با ۲۶ هزار و ۹۴۷ نفر،دارای ۱۹ هزار و ۶۷۱ نفر واجد شرایط بودند و تعداد کل تعرفه های مصرفی در این شهر ۱۹ هزار و ۴۴ رای بوده است.

وی گفت:شهر رویان نیز با هفت هزار و ۷۳۱ نفر جمعیت دارای پنج هزار و ۶۴۳ واجد شرایط شرکت در انتخابات بودند که از این تعداد چهار هزار و ۷۹۴ تعرفه رای مصرف شد.

وی ادامه داد:در شهر چمستان نیز با جمعیت ۱۱ هزار و ۱۹۴نفر،دارای هشت هزار و ۱۷۱ نفر واجد شرایط و کل تعرفه مصرفی نیز هفت هزار و ۲۷۸ برگ رای بوده است ولی با این وضعیت برخی به ویژه در فضاهای مجازی به دنبال خدشه دار کردن به انتخابات هستند.

خنجری واجدین شرایط انتخابات در شهرستان را ۹۸ هزار و ۲۶۰ نفر اعلام کرد و اظهار داشت:از این تعداد ۹۸ هزار و ۱۱۱ نفر در انتخابات ریاست جمهوری شرکت کردند که بیانگر بصیرت مردم است.

وی به آغاز طرح سالمسازی دریای خزر اشاره کرد و گفت:در فصل شنای سال گذشته هشت نفر در این شهرستان غرق شدند که بیانگر کاهش ۵۰ درصدی غرقی ها در این شهرستان است .

وی خواستار اقدامات لازم در جهت کاهش غرقی ها شد و افزود:جان مردم از اهمیت خاصی برخوردار است و از لحاظ شرعی و قانونی تمامی دستگاهها و مسئولان مربوطه در صورت بروز حادثه باید جوابگو باشند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *