وقف ۵۰۰ میلیون تومانی در روستای سیدکلا بخش چمستان

تاریخ انتشار : 2 دی , 1399

مراسم تجلیل از واقف خیر اندیش اسکندر بودش با حضور بخشدار، امام جمعه، رییس اداره اوقاف، دهیار و اعضای شورای اسلامی و فرمانده پایگاه مقاومت بسیج و هیات امنا امامزاده سید فضل الله روستای سید کلا و همکاران اداره اوقاف شهرستان برگزار شد.

به گزارش قاصدک، اسکندر بودش واقف خیر اندیش، ۲۰۰ متر مربع از زمین خود به ارزش ریالی ۵۰۰ میلیون تومان را جهت گسترش و توسعه فضای شبستان امامزاده سید فضل الله روستای سید کلا بخش چمستان شهرستان نور وقف نمود.

حجت الاسلام حیدری رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان نور در مراسم تجلیل و رونمایی از این وقفنامه گفت: بیش از هفتاد درصد موقوفات نور در شهر و روستاهای بخش  چمستان است، الحمدالله این عزیز نیز ۲۰۰ متر از زمین خود را در جوار شبستان و مرقد مطهر امامزاده سیدفضل الله روستای سیدکلا صرفا جهت افزایش بنا این امامزاده وقف کرده و تولیت آن را به اعضای هیئت امنای این امامزاده واگذار کرده است. از مردم روستای سیدکلا، دهیار، شورا و اعضای هیئت امنا تقدیر و تشکر میکنم انشالله بزودی مراسم افتتاحیه این مکان مبارک را با حضور همه عزیزان داشته باشیم.

حسین هزارجریبی بخشدار چمستان نیز در این مراسم گفت: هر انسان برای زندگی دنیوی و اخروی اهدافی دارد و دین اسلام راه های زندگی را مشخص کرده و در این میان قرآن مجید و ائمه اطهار چراغ راه هستند که باید از آنها استفاده کنیم. از همه عزیزان و کار خیری که برکات آن در این دنیا و آخرت به آقای بودش و خانواده محترمش می رسد بخش چمستان مردم بسیار خوبی دارد و در همین چند روز قبل بود که آقای محمدپور در روستای شیرکلا در زمینه ترویج زمینه علم و فناوری هسته ای زمین وقف نمودند.

حجت الاسلام حاجی زاده امام جمعه چمستان در این مزاسم گفت: اتفاق میمون و مبارکی رخ داده است. خوشا به سعادت شما آقای بودش که خدا این توفیق را به شما داد یک نکته ای را هم به عزیزان شورا و دهیار عرض کنم همت کنید زودتر این امامزاده به سرمنزل مقصود برسد خدا به همه شما این توفیق را بدهد و برکات آن به همه شما برسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *