پروژه های حوزه برق شهرستان نور با اعتبار بیش از ۹۰ میلیارد ریال افتتاح شد

تاریخ انتشار : 18 بهمن , 1399

آیین افتتاح نصب ۳۳ دستگاه ترانس و ۵۰ هزارمتر شبکه تبدیل سیم به کابل، با حضور دکتر شادمان فرماندار شهرستان نور، معاون هماهنگی و مدیر روابط عمومی توزیع نیروی برق غرب مازندران، معاون عمرانی فرماندار، رییس توزیع برق، بخشدار و دیگر مسئولان استانی و شهرستانی در روستای سعادت آباد بخش چمستان برگزار شد.

مدیر امور توزیع برق نور در این مراسم ضمن تبریک ایام الله دهه فجر و ولادت باسعادت حضرت فاطمه زهرا (س) گفت: ۳۳ دستگاه ترانسفورماتور در سطح شهرستان نصب شده که ۲۰ مورد در بخش چمستان و ۱۳ ترانس در بخش مرکزی مورد بهره برداری قرار گرفت.

مهندس ترخان افزود: حدود ۵۰ هزارمتر شبکه خودنگهدار فشار ضعیف و شبکه تبدیل سیم به کابل نیز در سطح شهرستان انجام شده و مجموع اعتبارات هزینه شده در این دو بخش  ۹۰ میلیارد ریال بوده است.

علی اکبر ترخان خاطرنشان کرد: امور توزیع برق نور آمادگی اجرای طرح تعویض سیم های فشار ضعیف به کابل خودنگهدار دارد.

معاون هماهنگی توزیع نیروی برق غرب مازندران نیز در این مراسم گفت: به مناسب ایام الله دهه فجر ۸۳ پروژه در شرکت با اعتبار ۳۳۰ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

وی در ادامه تصریح کرد: طرح ۵۰۰ کیلومتر تبدیل سیم به کابل در مناقصه قرار گرفت که فواید زیادی از جمله تقویت شبکه و سخت شدن سرقت را دارد که این هم به تناسب بیشترین مشارکت مردمی به امور توزیع های شهرستان ها اختصاص می یابد.

 

فرماندار شهرستان نور در این مراسم ضمن تبریک ایام الله دهه فجر و ولادت حضرت زهرا (س) گفت: فرصت را غنیمت را می شمارم و بهترین درودها را به ارواح طیبه شهدا، امام شهدا می فرستم و آرزوی سلامتی برای مقام معظم رهبری داریم. خداوند را شاکریم در این شرایطی که دشمن با تمام عناد خودش دشمنی می کند نتوانست در دل سنگین ترین تحریم ها شتاب توسعه را از جامعه ما بگیرد به عنوان مثال آسفالت و جدول های این روستا را ببینید همانند یک شهر شده است،در ۵۰ روستا در دل همین تحریم ها طرح هادی اجرا شده است.

دکتر شادمان افزود: دولت با همت دهیاران شوراها و مردم پویایی و تلاش را ادامه می دهد افتتاح ۳۳ ترانس و ۵۰ کیلومتر کابل در اوج همین تحریم ها اجرایی شد. از افتخارات نظام و دولت است که هیچوقت برای ساختن جامعه کوتاهی نمی کند همانطور که شهدای عزیز ما  ۸ سال عزتمندانه جنگیدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *