ساختمان جدید پزشکی قانونی شهرستان نور دهه مبارک فجر به بهره برداری رسید

تاریخ انتشار : 21 بهمن , 1399

همزمان با دهه مبارک فجر طی مراسمی ساختمان جدید پزشکی قانونی شهرستان نور با هزینه ای بالغ بر یک ‏میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان به بهره برداری رسید.‏

قاصدک؛ علی شادمان فرماندار شهرستان نور در این مراسم گفت: نور تنها شهرستانی در استان است که دو دادگستری دارد و از لحاظ وسعت سومین شهرستان مازندران است که در ایام تعطیل میزبان بیشترین مسافر و گردشگر در سطح استان است. به همین دلایل ما خواستار افزایش کادر پرسنلی بیشتر و انجام کالبد شکافی در سطح پزشکی قانونی نور هستیم.

علی عباسی مدیر کل پزشکی قانونی استان مازندران نیز در این آیین گفت: ساختمان پزشکی قانونی نور در زمینی به مساحت ۴۰۰ متر مربع با زیر بنای ۴۵۰ متر مربع درسه طبقه ۱۵۰ متری  با هزینه ای بالغ بر یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان از محل بودجه استانی توسط بسیج سازندگی سپاه تکمیل و به بهره برداری رسید .

دکتر رضا حاج منوچهری معاونت توسعه مدیریت پشتیبانی سازمان پزشکی قانونی کشور نیز عنوان کرد: امروز در استان مازندران توانستیم ۳ پروژه ساختمان پزشکی قانونی رامسر را بصورت ویدئو کنفرانس، فازدوم مرکز پزشکی قانونی و آزمایشگاه تشریحی ساری و پزشکی قانونی شهرستان نور با معاینات بالینی جمعاً با هزینه ای بیش از ۱۴ میلیارد تومان به بهره برداری برسانیم تا آماده خدمات رسانی به مردم عزیز استان مازندران شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *