آیین کلنگ زنی ساختمان شورا و دهیاری روستای ورازده علیا برگزار شد

تاریخ انتشار : 22 بهمن , 1399

به گزارش قاصدک؛ در پنجمین روز از دهه فجر با حضور دکتر شادمان فرماندار شهرستان نور و دیگر مسئولان شهرستانی و محلی همزمان با کلنگ زنی ساختمان شورا و دهیاری، خانه هلال و مدیریت بحران روستای ورازده علیا نیز افتتاح شد.

بخشدار چمستان در این آئین با تبریک ایام الله دهه فجر اظهار کرد: ساختمان شورا و دهیاری روستای ورازده علیا با ۳۰۰ میلیون تومان اعتبار برآورد شده احداث خواهد شد.

حسین هزارجریبی افزود: این ساختمان در زمینی به مساحت ۱۵۰ متر مربع در دو طبقه و هر طبقه ۸۵ متر احداث می‌شود.

دهیار روستای ورازده در این آئین با معرفی روستا اظهار کرد: این روستای ۹۱ خانواری با ۳۰۰ نفر جمعیت امروز در سالروز چهل و دومین سال پیروزی انقلاب میزبان مسئولان برای کلنگ زنی ساختمان شورا و دفتر دهیاری و همچنین افتتاح خانه هلال و مدیریت بحران است.

سمانه احمدی با بیان اینکه با کمک اعضای شورا سعی می‌کنیم هر چه زودتر این ساختمان تکمیل و بهره برداری شود،افزود: با ساخت و بهره برداری ساختمان دهیاری، اهالی و مسافران برای دیدار با اعضای شورا و طرح نقطه نظرات و نیز بیان مشکلات می‌توانند به یک آدرس مشخص مراجعه کنند.

وی از همدلی و اتحاد بین اعضای شورا برای عمران و آبادانی روستا خبر داد و گفت: رضا احمدی، مصطفی حبیبی و احمد محمدی اعضای شورا روستای ورازده هستند که با خدمات خود رضایت مردم را جلب کردند.

افتتاح خانه هلال و مدیریت بحران روستای ورازده

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان نور نیز در آئین افتتاح خانه هلال و مدیریت بحران روستای ورازده، اظهار کرد: هدف اصلی از ایجاد شبکه های امدادی و بشردوستانه در روستاها، مدیریت در زمان سوانح با کمترین تلفات جانی و مالی است.

علی اصغر خاکپور افزود: تجهیزاتی نیز از سوی روستا در قالب تیم های داوطلبی تهیه شده و آمادگی وجود دارد تا  تجهیزات تخصصی تر با توجه به آموزش‌ها تامین شود.

وی گفت: تا کنون ۱۸ خانه هلال ومدیریت بحران در روستاهای شهرستان نور راه اندازی شد که چمستان با ۱۱ خانه هلال و مدیریت بحران بیشترین تعداد را به خود اختصاص داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *