اعضای هیئت اجرایی انتخابات شهرستان نور انتخاب و معرفی شدند

تاریخ انتشار : 22 اسفند , 1399

به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان نور، فرماندار شهرستان نور در نشستی که با حضور معتمدان و هیئت نظارت، دادستان و رییس دادگستری در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد، اظهار کرد: پس از رأی‌گیری از معتمدان که پیش از این به تأیید هیئت نظارت بر انتخابات رسیده‌اند، هشت معتمد به عنوان اعضای اصلی و پنج معتمد به عنوان اعضای علی البدل انتخابات شورای شهرانتخاب شدند.

علی شادمان با تأکید بر ضرورت برگزاری انتخابات سالم و صیانت از آرای مردم، افزود: انتخاب اعضای هیئت اجرایی از بین معتمدان شهرستان نشان از این واقعیت دارد که تمامی مراحل برگزاری انتخابات به دست مردم است و مسئولان انتخابات فراهم‌کننده زیرساخت برگزاری این رویداد مهم سیاسی هستند.

وی عنوان کرد: اجرای فرآیند انتخابات سالم و مشارکت مردم دو مقوله مهم است که باید در اجرا دقت و نظارت کامل صورت گیرد و از مردم دعوت شود تا مشارکت خوبی داشته باشند.

رییس ستاد انتخابات شهرستان نور تأکید کرد: مشارکت بالای مردم در انتخابات در واقع تأیید اقتدار و استقلال نظام جمهوری اسلامی ایران است و مردم نیز باید در انتخابات سال ۱۴۰۰ و تمامی انتخابات هوشیارانه عمل کنند و با انتخاب افراد مؤثر، کاردان و صالح کمک کنند تا زمینه خدمات‌رسانی بهتر به مردم فراهم شود.

در این نشست، نادر انبیا با ۲۵ رای، کاظم خادمی ۲۳ رای، اسفندیار شکروی ۲۲ رای، رامین اسدی ۲۲ رای، احمدفلاح نژاد ۲۱ رای، مهدی عسگری ۲۱ رای، بهروز ناییج ۱۸ رای، رستم درویش ۱۸ رای، علی برارناییج ۱۵ رای، کمیل درخشنده ۱۲ رای، ریحان عزتی ۷ رای، عین اله سلطان پور ۶ رای، احمدگرجی ۶ رای و علیرضا فلاحتی ۳ رای کسب کردند.

در انتخابات ریاست جمهوری و خبرگان رهبری ۹ نفر به عنوان اعضای اصلی و ۵ نفر به عنوان علی البدل و در انتخابات شورای شهر ۸ نفر به عنوان اعضای اصلی و ۵ نفر بعدی به عنوان اعضای علی البدل می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *