امانت داری و امنیت مجتمع تفریحی توریستی دشت نور هم زبان زد خاص و عام شد/ سه میلیارد تومان پول پیداشده به صاحبش بازگردانده شد

تاریخ انتشار : 16 فروردین , 1400

قاصدک؛ در روزگاری که مسائل و منفعت های اقتصادی شاید جای بسیاری از ارزشهای اخلاقی و انسانی را گرفته، اتفاقی جالب و امیدبخش در مجتمع تفریحی توریستی دشت نور شهرستان نور موجب تحسین همگان شد. بعدازظهر امروز یکشنبه پانزدهم فروردین ماه هزار و چهارصد در این رابطه گفتگویی کوتاه با آقای نعمت گرجی مدیریت مجتمع تفریحی توریستی دشت نور انجام دادیم.

مدیر مجتمع تفریحی توریستی دشت نور با اعلام این خبر گفت: این مجتمع به عنوان یکی از مقاصد اصلی گردشگران و مسافران از اقصی نقاط کشور است و در ایام نوروز امسال هم با رعایت دستورالعمل های بهداشتی پذیرای مسافران به میزان تقریبا نیمی از ظرفیت مجتمع بودیم. طی همین ایام گویا مسافران عزیزی که در یکی از همین واحدهای ما اقامت داشتند در هنگام ترک منزل کیسه ای حاوی مقادیر زیادی از ایران چک، دلار، یورو و چک های بانکی و کارت های شناسایی را در پارکینگ یکی از آپارتمان ها گذاشته و در هنگام خروج فراموش می کنند با خود ببرند.

گرجی ادامه داد: بنده با توجه به عادت همیشگی بعد از خروج مسافران از واحدها بازدید می کنم که در این حین کیسه حاوی پول و مدارک را پیدا کردم و با کمک این مدارک به صاحب آن که منطقه را ترک کرده بود و در تهران به سر می برد اطلاع دادم.

نعمت گرجی با اشاره به اینکه ارزش ریالی این پول ها حدود ۳ میلیارد تومان بوده است گفت: یکی از خصلت های مهم نبی مکرم اسلام که اعتقادات ما برگرفته از ایشان و آیات قرآنی ست رسم امانتداری است و این را نه در شعار بلکه باید در عمل ثابت کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *