مهدی جوانمرد: انگیزه سرمایه گذاری ما در این شرایط اقتصادی، کمک به بخش اشتغالزایی است/ چشم انداز ما اشتغالزایی ۱۳۰۰ نفر است

تاریخ انتشار : 17 فروردین , 1400

قاصدک؛ سرمایه گذار مجموعه الیمالات در گفتگویی کوتاه با خبرنگار ما گفت: از اینکه می توانیم در این منطقه از کشور عزیزمان در توسعه گردشگری و اشتغالزایی نقشی ایفا کنیم خوشحالیم، حوزه فعالیت ما در بخش گردشگری است و در نقاط مختلف کشور سرمایه گذاری هایی انجام دادیم.

مهدی جوانمرد در ادامه افزود: ما در بخش های مختلف سرمایه گذاری هایی انجام دادیم، انگیزه ما در این شرایط اقتصادی کمک به بخش اشتغالزایی است و در واقع کمک به وضعیت اقتصادی کشور است تا در راستای بخش های گردشگری حرکت و قدمی برداریم.

وی خاطرنشان کرد: ما در استان تهران، خراسان رضوی و دیگر استان ها سرمایه گذاری کردیم و با توجه به پتانسیل ها و ظرفیت هایی که این منطقه دارد و شرایط خاص استان مازندران از نظر بکربودن فضاهای مختلف و حجم بالای مسافران، انگیزه ما را دوچندان کرد.

مهندس جوانمرد با اشاره به ظرفیت های گردشگری کشور گفت: در کشور عزیزمان مناطق طبیعی و جذابی داریم که نیاز به رسیدگی دارد و با یک بازپیرایی و افزودن امکاناتی در خور شان مردم می تواند به نقاط هدف گردشگری تبدیل شود. این مناطق بصورت بالقوه ۶۰ درصد امکانات و فضای بکر مدنظر مردم را دارد ما هم سعی می کنیم مابقی آن را تهیه و تکمیل کنیم.

سرمایه گذار مجموعه تفریحی توریستی الیمالات افزود: ما در طرح اولیه که منجر به عقد قرارداد با آب منطقه ای استان شد سه دوره دو ساله را در سه فاز و مجموعا شش سال در نظر گرفتیم که به بهره برداری کامل برسد که اگر شرایط و زیر ساخت ها آماده باشد می توانیم در سه سال به بهره برداری کامل برسیم و برای حداقل ۳۰۰ نفر بصورت مستقیم و ۱۰۰۰ نفر غیرمستقیم اشتغالزایی کنیم.

وی در پایان عنوان کرد: برای تکمیل زیرساخت ها با توجه به دسترسی اولیه نیاز به راه داریم، بحث مخابرات و آنتن دهی برای گردشگران که الان دچار مشکلاتی هستند و روشنایی معابر در شب دچار معظل است مهم و ضروری است که انتظار کمک از مسئولان و دستگاه های اجرایی شهرستان نور را داریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *