انتصاب میران اسماعیلی قاضی برجسته ی چمستانی به عنوان معاون دادستان تهران

تاریخ انتشار : 18 تیر , 1394

یکی از قضات باسابقه و برجسته ی چمستانی به عنوان معاونت دادستان تهران و سرپرست دادسرای ناحیه هفت تهران منصوب شد.photo_2015-07-09_13-56-03قاصدک:آقای میران اسماعیلی از قضات باسابقه و برجسته ی چمستانی به عنوان معاونت دادستان تهران و سرپرست دادسرای ناحیه هفت تهران منصوب شدند.
ایشان با داشتن بیست سال سابقه در سمت های مختلف قضایی از جمله قاضی تحقیق شهرستان شهریار،دادرس دادگاه و رییس شعبه چمستان و بازپرس دادسرای عمومی و انقلاب تهران به لحاظ دارا بودن توان علمی،سلامت کاری و شایستگی مدیریتی به عنوان معاون دادستان تهران انتخاب شدند.
لازم به ذکر است که آقای میران اسماعیلی از جانبازان عزیز انقلاب اسلامی و برادر بزرگوار آقای دکتر علی اسماعیلی می باشند.

photo_2015-07-09_13-56-17

photo_2015-07-09_14-23-56

4 دیدگاه

  1. ضمن تبریک به آقای اسماعیلی.فکرمیکنم بهتراست وقتی مشکلات را به نور نسبت می دهیم در زمان موفقیت و کامیابی نیز چنین کنیم.نه اینکه مشکلات
    دیگران را ذکرکنیم و در زمان پیروزی آن را محدود به خودمان کنیم.

  2. درود بر مرد خاکی و باغیرت نوری..لیاقت ایشون بیشتر از این هست.توفیقات روز افزون رو براشون خواستارم.

  3. غلامعلی اورنگیان

    با سلام و احترام خدمت برادر ارجمند جناب آقای اسماعیلی
    سمت جنابعالی را به عنوان معاونت دادستان تهران و سرپرست دادسرای ناحیه هفت تهران صمیمانه تبریک عرض نموده و سرافراز و سربلند باشید

  4. سلام جناب میران اسماعیلی با توجه به اینکه شما از قضات‌سلامت و مردمی هستید خواستم به شما بگویم در دادسرای جرائم پزشکی که تحت ریاست حضرتعالی میباشد حق مرا مثل آب خوردن سر کشیدند و مرا یاد قوه قضاییه قبل از آقای رئیسی انداختند. سر پل صراط اگر وجود داشت جلوی شما را خواهم گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *